Новини ЕІУ

Розпочинаємо рік в ефірі «Прямого» телеканалу

Навчальний рік ще не розпочався, а на студентів Навчально-наукового інституту економіки  і управління спеціальностей «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Маркетинг» уже чекала цікава екскурсія на телеканал «Прямий». Це оновлений канал «Тоніс», який стартував 24 серпня 2017 року після ребрендингу. Тепер його надсучасні студії знаходяться на 24 поверсі бізнес-центру «Парус». Команда каналу – це популярні ведучі – Матвій Ганапольський, Євгеній Кисельов, Василь Бирзул, Василіса Фролова, Кароліна Ашіон, Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова, Тала Калатай, Ірина Ратушна, Олександр Лірчук, Сергій Дойко та багато інших. А ще професійні журналісти, оператори, режисери, редактори, які працюють для того, щоб програми були цікавими та сучасними.

Студентів ННІ ЕіУ запросили на екскурсію в межах «Днів відкритих дверей» на телеканалі. Екскурсію проводила ведуча «Прямого» каналу Ірина Ратушна. Причому їм не лише показали збудовані за 2 місяці студії світового рівня, а й «вивели» в прямий ефір. Рекламісти інституту ЕіУ змогли відчути себе у ролі ведучих та поділилися мріями про своє майбутнє, а маркетологи спробували в прямому ефірі продати продукт каналу - програму Ірини Ратушної «Світські хроніки». Також їм вдалося поспілкуватися із продюсером каналу, ведучими, взяти автографи й пофотографуватися в студіях каналу. У захваті залишилися не лише студенти, які побачили телебачення зсередини, а й ведучі, які пророкують нашим студентам стрімку професійну кар’єру та запрошують їх після закінчення університету приєднатися до зіркової команди телеканалу.


Але несподіванки чекали не лише на студентів. Професор кафедри маркетингу ННІ ЕіУ Наталія Соломянюк також потрапила в прямий ефір у 20-хвилинну програму Кароліни Ашіон. Саме в цей день ледь не зірвався прямий ефір у студії, але Наталія Миколаївна все ж таки вирішила не відмовлятися від ефіру. Це ще раз доводить – наші викладачі – професіонали, які розуміються не лише на дисциплінах, які викладають, а й можуть без підготовки конструктивно аналізувати освітню реформу в країні, оцінювати рівень вищої освіти в Україні й за кордоном, а якщо випаде нагода, то й внести зміни до положень, що регулюють освітню діяльність.

І студенти, і викладачі, і працівники каналу отримали неймовірні враження від проведеної екскурсій, а Національний університет харчових технологій був гідно представлений на екранах країни в прямому ефірі «Прямого» телеканалу.