Новини ЕІУ

Міцне поповнення родини ЕіУ

30 серпня в Навчально-науковому інституті економіки і управління вітали нове поповнення студентської сім’ї. Цього року до згуртованої інститутської родини приєдналися 326 першокурсників, 46 випускників коледжів і технікумів, що вступили одразу на другий або третій курс і навчатимуться за скороченою програмою, 230   майбутніх «магістрів»  і 164 студенти заочної форми навчання. Загалом за підсумком вступної кампанії 2017 року в інституті стало на 766 студентів більше.

З мудрими напутніми словами та щирими привітаннями до майбутніх професіоналів з обліку, фінансів, маркетингу, реклами і PR, управління персоналом звернулися: директор інституту Олег Шеремет, заступник директора по роботі зі студентами Олександр Тимченко, заступник директора з навчальної роботи Ірина Новойтенко, завідувач кафедри обліку і аудиту Леонід Чернелевський, завідувач кафедри фінансів Лада Шірінян, голова студентської ради Катерина Євграфова.

Досвідчені педагоги давали життєві настанови, працівники деканату розповідали про організацію навчального процесу, а старшокурсники ділилися досвідом студентського буття.

Творчий колектив старших курсів підготував у подарунок святковий концерт з піснями і танцями. Дбаючи про швидшу адаптацію першокурсників у стінах нашого унівіерситету, кожній групі призначили старших та  молодших кураторів, які відразу ж після завершення урочистостей познайомили їх із університетом, показали аудиторії та лабораторії, у яких вони опановуватимуть таємниці фахової майстерності.

Ми щиро вітаємо першокурсників ННІ ЕіУ з успішним стартом їх студентського життя. Будьте сміливими у своїх прагненнях, активними і небайдужими! Майбутнє ЕіУ – за вами, не підведіть!