Новини ЕІУ

З Днем працівника торгівлі!

Шановні наші студенти, викладачі, випускники -
усі, хто працює у сфері торгівлі, вчиться цьому ремеслу чи навчає премудростям професії!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника торгівлі!

Щороку цей День в Україні відзначається в останню неділю липня для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Нині торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, найперспективніших та інвестиційно-приваблюючих галузей бізнесу, а торговельні відносини є одними з визначальних у сучасних глобальних процесах і від них залежить стрімкий розвиток ряду секторів суспільства, економіки, держави.

З року в рік у сфері торгівлі невпинно нарощуються обсяги товарообігу, застосовуються нові прогресивні технології, дедалі повніше задовольняються потреби населення в якісних товарах, показники галузі наближаються до найвищих міжнародних стандартів. Щодня саме працівники торгівлі задовольняють повсякденні потреби мільйонів людей. 

Від Ваших професійних якостей, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, залежить добробут усієї країни та розвиток національної економіки. 

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Нехай і надалі стають вагомішими Ваші здобутки!

 

Директор ННІ ЕіУ Олег Шеремет