Новини ЕІУ

Поєднуємо корисне з приємним в англомовній школі НУХТ

Канікули - час не тільки для відпочинку, а і чудова можливість зайнятися неординарною цікавою самоосвітою. Поки хтось занурюється у глибини морів чи океанів, студенти та викладачі нашого університету з головою поринають у простори англомовної школи НУХТ, організованої за ініціативи Навчально-наукового інституту економіки і управління


Тож поспішаємо поділитися з вами яскравими буднями щасливчиків, які не втратили нагоду й стали учнями американської школи. Головне правило тут: розмовляти лише англійською мовою, а на порушників, без винятків, чекає справжній штраф.Викладачі пояснюють, що таким чином студенти починають не тільки розмовляти, а навіть бачити сни англійською. Це дуже корисно для тих, хто бажає «прокачати» свій рівень володіння мовою.

Усі заняття проходять у невимушеній, дружній атмосфері, де студенти та викладачі ННІ ЕіУ поповнюють свій лексикон новими словами, вивчають англійські ідіоми, експерементують в написанні хайку (національна японська форма поезії) та грають в ігри на ерудицію. Найкращих студентів тут обов'язково відзначають цінними призами та солодощами.


Щодня у позакласний час викладачі вигадують нові неординарні заходи. Так, наприклад, у понеділок в холі корпусу А американські гості намагалися навчити студентів своєму традиційному танцю, а у вівторок вигадали квест, завданням якого було зробити якомога більше неординарних фото з цікавими назвами: «обіймаючи дивного незнайомця», «на прийомі у лікаря», «в офісі», «в кумедних капелюхах» та багато інших. У середу студенти обмінювалися незвичайними подарунками, а у п’ятницю планується Pot Luck Dinner (вечеря, на яку кожен гість приносить ласощі). 


"З впевненістю можна сказати, що таких насичених та неформальних занять з вивчення іноземної у нас ще не було. Знання, закріплені враженнями і помножені на хорошу компанію, - це челендж, який швидко приносить бажані результати." - діляться враженнями студенти школи. 
А також висловлюють велику вдячність нашим гостям за унікальний досвід спілкування англійською, цікаво та з користю проведений час, а також за те, що вони привезли атмосферу Америки до нас в НУХТ!