Новини ЕІУ

Свято жіночого футболу

19 травня у Черкасах відбувся фінальний матч розіграшу Кубку України серед жіночих команд. Футзалістки нашого університету з команди «ІМС-НУХТ», минулорічні володарки цього трофею, бажали відстояти свій титул у поєдинку з претендентками з дніпровської «Злагоди».

У складі команди «ІМС-НУХТ» честь Національного університету харчових технологій захищають шість студенток Навчально-наукового інституту економіки і управління: Ірина Бавзенюк, Сніжана Воловенко, Альона Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Вікторія Сагайдачна і Оксана Холод. У цьому році наші дівчата вже завоювали золоті медалі та звання Чемпіонів Вищої ліги України, Чемпіонів Вищої футзальної ліги Києва серед студентських команд, Кубок м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ та прагнули  поповнити колекцію своїх цьогорічних трофеїв ще й престижним Кубком України!

Повертаючись до самої фінальної гри, слід зазначити, що наші спортсменки не підвели своїх вболівальників і не залишили шансів супернику, перемігши «Злагоду» з рахунком 7-3. Таким чином, «ІМС-НУХТ» вдруге поспіль стає володарем Кубка України з футзалу.

Вітаємо наших дівчат і головного тренера команди Тараса Шпичку, доцента кафедри фізичного виховання і спорту, із завоюванням такого престижного трофею та бажаємо завзяття, сил і енергії на нові звершення!