22 листопада 2013р. у спорткомплексі нашого університету 20 і 21 листопада у рамках загально університетської Спартакіади відбувся турнір із настільного тенісу серед жіночих команд.
Баталії тенісисток відбувалися в напруженій, безкомпромісній боротьбі. Глядачам було цікаво спостерігати за яскравою, емоційною й захоплюючою грою майстринь ракетки. У результаті, перемігши своїх суперників із усіх десяти факультетів, п’ятий рік поспіль чемпіоном університету стала команда Навчально-наукового інституту економіки і управління.
Команда-чемпіон виступала у такому складі: Марина Гуз, Марія Осипенко, Ірина Стукало, Катерина Чорношкур.
Вітаємо спортсменок з чудовими результатами! Так тримати!