27 квітня в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулася фінальна гра розіграшу Кубка м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ, в якій зустрілись команда Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова та збірна команда Національного університету харчових технологій. Команди чудово грали протягом усього сезону, за що й були винагороджені можливістю грати у фіналі.
Зазначимо, що у складі збірної команди Національного університету харчових технологій честь нашого навчального закладу захищають виключно дівчата з ННІ ЕіУ: Ірина Бавзенюк, Сніжана Воловенко, Юлія Канівець, Альона Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Вікторія Сагайдачна і Оксана Холод.
Перед початком фінального двобою відбулася церемонія нагородження призерів III Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК. Нагадаємо, що дівчата з ННІ ЕіУ цього сезону вже стали чемпіонками України серед команд Вищої ліги у складі команди «ІМС-НУХТ», а також чемпіонками Вищої ліги м. Києва серед студентських команд!
У церемонії відкриття зі вступним словом взяли участь: Іван Крулько – народний депутат України, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, Сергій Мартинчук – Голова Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, Ігор Кочетов – Віце-Президент ФФУ, Президент Федерації Футболу м. Києва, Вадим Місюра – Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва.
Тож дівчатам команди НУХТ вручили золоті медалі чемпіонів Вищої ліги Києва серед команд ВНЗ; також за результатами турніру наша Анастасія Кліпаченко була визнана кращим гравцем Чемпіонату, а тренер збірної НУХТ Тарас Шпичка – кращим тренером.
А після урочистостей розпочалася фінальна гра розіграшу Кубка міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ. Зустріч активніше розпочала збірна НПУ ім. Драгоманова, забивши у ворота нашої команди два голи. Проте дівчата збірної НУХТ продемонстрували неабиякий характер, перебравши ініціативу до себе та переломивши хід поєдинку. І, завдячуючи двом голам Сніжани Воловенко та одному Ірини Бавзенюк, наша команда здобула підсумкову перемогу з рахунком 3-2 та завоювала Кубок!
Отже, здобувши вольову перемогу над принциповим суперником, дівчата з ННІ ЕіУ стали володарями Кубка м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ 2017 року!
Вітаємо наших спортсменок із черговим високим досягненням і бажаємо ще багато яскравих, впевнених, беззаперечних перемог та вагомих трофеїв!