Новини ЕІУ

Студенти ННІ ЕіУ – чемпіони України з футзалу!

11 та 12 квітня у Запоріжжі відбулись вирішальні ігри чемпіонату України з футзалу серед вищих навчальних закладів – матчі «фіналу чотирьох». До «фіналу чотирьох» пробилося чотири кращі команди у своїх дивізіонах: переможець конференції «Центр» - збірна Національного університету харчових технологій, переможець конференції «Південь» - команда Запорізького державного медичного університету («ЗДМУ» м. Запоріжжя), переможець конференції «Схід» - команда Сумського державного університету («СумДу», м. Суми), переможець конференції «Захід» - команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника («Ураган-ПНУ», м. Івано-Франківськ). Слід зазначити, що суперниками нашої команди у конференції «Центр» були команди Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), Академії державної пенітенціарної служби (м. Чернігів). Команди грали між собою по дві гри (дома та на виїзді) і команда НУХТ впевнено пройшла груповий етап та посіла перше місце у групі, вигравши у 8 іграх і лише одну зігравши внічию. На етапі плей-офф наші хлопці у двох іграх перемогли команду дублерів Сумського державного університету («СумДу-2») та вийшли до «фіналу чотирьох».

У складі збірної команди Національного університету харчових технологій честь нашого навчального закладу захищають шість хлопців з ННІ ЕіУ: Максим Дядюнець, Євгеній Жук, Артем Кучинський, Олег Моршна, Олександр Семенов, Євген Смоловик, які є провідними гравцями команди і зарекомендували себе найкращими чином протягом усіх ігор чемпіонату України.

У півфіналі жереб звів команду нашого університету з чемпіоном України минулого року – першою командою «СумДу». Гра видалась напрочуд динамічною, швидкою, яскравою, з безліччю цікавих моментів та тонких, вишуканих комбінацій – справжнє свято для поціновувачів футзалу. Програючи після першого тайму 3-4, у другому спортсмени НУХТ зуміли переломити хід поєдинку і здобути перемогу з рахунком 5-4. Відзначимо, що у цій грі чотири голи у ворота сумчан забили спортсмени ННІ ЕіУ: три капітан команди – Євгеній Жук та одного – Олександр Семенов. У фінальній грі наша команда зустрілась із командою «Ураган-ПНУ». Фінал видався надзвичайно драматичним та захоплюючим. Програючи по ходу поєдинку з рахунком 0-3, наші хлопці продемонстрували неабиякий характер та волю до перемоги, повністю переломивши хід гри у другому таймі, і у підсумку здобули яскраву й заслужену перемогу з рахунком 7-4. Отже, збірна команда НУХТ» завоювала золоті медалі та звання Чемпіонів України з футзалу серед студентських команд сезону 2016-2017! Слід також зазначити, що у фінальній грі шість голів у ворота івано-франківців на рахунку футзалістів із Навчально-наукового інституту економіки і управління: чотири забив Євгеній Жук та два – Євген Смоловик.

Нагадаємо, що у цьому році збірна НУХТ вже виборола звання чемпіона Вищої ліги Києва серед студентських команд. А найближчим часом на наших хлопців чекає ще одне серйозне випробування: вже 20 квітня наші спортсмени у фіналі боротимуться за Кубок м. Києва.

Вітаємо наших спортсменів із заслуженим чемпіонством і бажаємо ще багато яскравих, впевнених, беззаперечних перемог і титулів!