Новини ЕІУ

Гідне втілення набутих знань

У сучасному економічному просторі відбуваються кардинальні зрушення, пов’язані з процесами глобалізації, регіоналізації економічної діяльності, що вимагають глибоких теоретичних досліджень. Це ставить перед економічною теорією складні завдання. Саме тому в процесі підготовки фахівців за сучасним економічним світоглядом, які здатні до інновацій і аналітичного мислення, олімпіади та конкурси відіграють особливу роль.

5-7 квітня в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія», участь в якому взяли 70 студентів (1-4 курсів) з 36 вищих навчальних закладів України, в числі яких були і студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ. Наші студенти виконали необхідні завдання (тестування, письмове розрахункове та творче завдання) і, продемонструвавши високий рівень знань, за рішенням членів журі були нагороджені відзнаками: студентка 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Вероніка Головіна отримала дипломом ІІІ ступеня, а студентка 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Юлія Щербак була нагороджена  грамотою за оригінальний підхід до виконання творчого завдання.

Вітаємо студентів ННІ економіки та управління, а також їх наукових керівників з високими досягненнями. Бажаємо наснаги та нових наукових звершень!