Боротьба триває

27 квітня в ефірі телеканалу 1+1, на шоу «Голос Країни. Перезавантаження», у другому етапі конкурсу «вокальний двобій», перемогу здобула студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська.

Вирішимо проблеми разом

24-25 квітня 2014р. в університеті працює Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного та соціального розвитку підприємств харчової промисловості», організована фахівцями Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Переконлива перемога

14 квітня 2014р. на базі  Житомирського державного технологічного університету відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа».  Захід проводився з метою підтримки талановитої студентської молоді та стимулювання творчої активності науково-педагогічних працівників.

Гідне втілення знань

10 квітня 2014р. з дипломом третього ступеня повернулися студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління з олімпіади, що проводилася нещодавно на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Важливий результат

7 квітня 2014р. на базі Тернопільського національного економічного університету з 2 по 4 квітня відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит». Від Навчально-наукового інституту економіки і управління свою професійну придатність доводили студенти 4 курсу Максим Казанський та Олександр Нечитайло.

Результативна участь

2 квітня 2014р. на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Навчально-науковий інституту економіки і управління представляли студент кафедри фінансів Захар Біблий та студентка кафедри менеджменту Галина Норко.

Підкорюємо вершини

Студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська підкорює вершини найбільшого вокального шоу «Голос країни». Тепер Ірина – у команді Сергія Лазарєва і готується до наступних етапів шоу – «Бої», «Нокаути» і «Прямі ефіри»

Вдалий старт

У березні і квітні кожного навчального року  на базі провідних навчальних закладів, визначених Міністерством освіти і науки України, відбуваються всеукраїнські конкурси науково-дослідних робіт, предметні та фахові олімпіади.

Крокуємо до Європи

Збірна команда КВН нашого університету «Проcпект наук», до складу якої увійшли студенти спеціальності "Маркетинг" Андрій Кукса та Сергій Лукашенко, спеціальності "Облік і аудит" Віктор Устимчук та студент спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування" Іван Гресь, взяла участь в іграх Вищої Естонської ліги КВН в м. Таллін.

Дорогоцінний обмін досвідом

24 лютого 2014р. яскраво та незвичайно розпочався другий семестр для студентів напряму підготовки «Менеджмент та адміністрування» та викладачів кафедри менеджменту інституту ЕіУ. Протягом десяти днів вони проходили стажування на Каунаському гуманітарному факультеті Вільнюського університету Литовської республіки.