Інноваційність, компетентність, ерудиція

23 березня 2016 року на базі Київського національно торговельно-економічного університету відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Для амбітних профі

Студентка Інституту економіки і управління - переможниця конкурсу "Міс Україна" 2015

22-го вересня у Києві відбувся щорічний конкурс краси "Міс Україна", переможницею якого стала студентка другого курсу спеціальності фінанси, банківська справа і страхування Навчально-наукового інституту економіки і управління  Крістіна Столока.

Феноменальний сезон

23 квітня у приміщенні Центру фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ» відбувся фінальний матч розіграшу Кубку м. Києва з футзалу.

Кубок Єдності

30 травня в спорткомплексі нашого університету відбулася яскрава й цікава подія –фінальні матчі Кубку Єдності НУХТ з міні-футболу (футзалу). Інститут ЕіУ – переможець загальноуніверситетського турніру з міні-футболу 2014року.

Футбольний Олімп

24-го травня 2014р. на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбулася неординарна, цікава подія – тут пройшли фінальні матчі чергового сезону Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ», який проводиться щорічно серед студентських команд вищих навчальних закладів Києва.

Інтелектуальний спорт

20 травня 2014р. у Києві відбувся офіційний відкритий Всеукраїнський чемпіонат зі складання кубика Рубика на швидкість Ukrainian Nationals 2014. Чемпіонат проходив під егідою Міжнародної асоціації кубика (World Cube Association). Студент Навчально-наукового інституту економіки і управління Богдан Громчак здобув переконливу перемогу в декількох дисциплінах і став володарем звання чемпіона України в зібранні кубик Рубика однією рукою і кубика 2х2х2.

Боротьба триває

27 квітня в ефірі телеканалу 1+1, на шоу «Голос Країни. Перезавантаження», у другому етапі конкурсу «вокальний двобій», перемогу здобула студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська.

Вирішимо проблеми разом

24-25 квітня 2014р. в університеті працює Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного та соціального розвитку підприємств харчової промисловості», організована фахівцями Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Переконлива перемога

14 квітня 2014р. на базі  Житомирського державного технологічного університету відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа».  Захід проводився з метою підтримки талановитої студентської молоді та стимулювання творчої активності науково-педагогічних працівників.