Широкий вибір

15 березня в університеті відбувся Ярмарок вакансій, активну участь у якому взяли студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління. Ярмарок вже став доброю традицією й містком між студентами й провідними компаніями-роботодавцями, що не втрачають нагоди  презентувати свої пропозиції з працевлаштування – різноманітні вакансії, програми стажувань і пропозиції з неповною зайнятістю.

Збагачуємось духовно

14 березня 2017 р. студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у восьмій щорічній конференції духовних шкіл України, що відбулася в Київській духовній академії і семінарії.

Оголошується набір на факультативні заняття з іноземної мови

Дебати як молодіжний мейнстрім

Спільнота дебатерів, другий за масштабами світовий рух після олімпійського, нещодавно поповнилась новими учасниками, серед яких – студенти-магістри спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» ННІ ЕіУ Тетяна Радчук і Владислава Чернова.

Увага! Продовжується видача карток АТ «Ощадбанк»

Для тих, хто не отримав картку АТ «Ощадбанк» у грудні 2016 р., видача карток буде проводитись з 1 березня 2017 р.

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

Кафедра міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ запрошує Вас взяти участь в роботі круглого столу на тему: «Міжнародна економічна діяльність країни в глобальній економіці»

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Про перенесення робочих та навчальних днів

Свято зі сльозами на очах

3 березня назавжди закарбується у пам’яті магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ, адже цього дня вони попрощалися зі своїм студентством.

Актуально про корпоративну культуру і персонал-імідж

Днями студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ, які є членами клубу YoungHR-POINT, відвідали майстер-клас з корпоративної культури та іміджмейкінгу в Академії ДТЕК.

Випробування на професійну придатність фінансистів завершено

Магістри, спеціалісти та бакалаври спеціальності «Фінанси і кредит» захистили свої дипломні роботи і отримали путівку у професійне життя.