Кубок Єдності

30 травня в спорткомплексі нашого університету відбулася яскрава й цікава подія –фінальні матчі Кубку Єдності НУХТ з міні-футболу (футзалу). Інститут ЕіУ – переможець загальноуніверситетського турніру з міні-футболу 2014року.

Футбольний Олімп

24-го травня 2014р. на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбулася неординарна, цікава подія – тут пройшли фінальні матчі чергового сезону Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ», який проводиться щорічно серед студентських команд вищих навчальних закладів Києва.

Інтелектуальний спорт

20 травня 2014р. у Києві відбувся офіційний відкритий Всеукраїнський чемпіонат зі складання кубика Рубика на швидкість Ukrainian Nationals 2014. Чемпіонат проходив під егідою Міжнародної асоціації кубика (World Cube Association). Студент Навчально-наукового інституту економіки і управління Богдан Громчак здобув переконливу перемогу в декількох дисциплінах і став володарем звання чемпіона України в зібранні кубик Рубика однією рукою і кубика 2х2х2.

Боротьба триває

27 квітня в ефірі телеканалу 1+1, на шоу «Голос Країни. Перезавантаження», у другому етапі конкурсу «вокальний двобій», перемогу здобула студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська.

Вирішимо проблеми разом

24-25 квітня 2014р. в університеті працює Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного та соціального розвитку підприємств харчової промисловості», організована фахівцями Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Переконлива перемога

14 квітня 2014р. на базі  Житомирського державного технологічного університету відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа».  Захід проводився з метою підтримки талановитої студентської молоді та стимулювання творчої активності науково-педагогічних працівників.

Гідне втілення знань

10 квітня 2014р. з дипломом третього ступеня повернулися студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління з олімпіади, що проводилася нещодавно на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Важливий результат

7 квітня 2014р. на базі Тернопільського національного економічного університету з 2 по 4 квітня відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит». Від Навчально-наукового інституту економіки і управління свою професійну придатність доводили студенти 4 курсу Максим Казанський та Олександр Нечитайло.

Результативна участь

2 квітня 2014р. на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Навчально-науковий інституту економіки і управління представляли студент кафедри фінансів Захар Біблий та студентка кафедри менеджменту Галина Норко.

Підкорюємо вершини

Студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська підкорює вершини найбільшого вокального шоу «Голос країни». Тепер Ірина – у команді Сергія Лазарєва і готується до наступних етапів шоу – «Бої», «Нокаути» і «Прямі ефіри»