Новини ЕІУ

Стажування в команді лідерів

З 20 по 23 березня студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління, спеціальності «Маркетинг» Анастасія Долюк, Світлана Бакуліна та Надія Грибович успішно пройшли інтенсивний курс у «Школі продавця» і отримали кваліфікацію «Навички активних телефонних продажів у сфері інтернет-комерції». Навчання проходило в компанії Prom.ua – маркетплейс №1 в Україні (Evo.company).

Дивитись

Демонструємо традиційно високий результат

24 березня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит». Переможцем першого етапу стала Ольга Гудименко магістрант кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління, яку запрошено для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Дивитись

Компетентно про українсько-німецьку співпрацю

22 березня студенти-фінансисти Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілися з експертом українсько-німецьких відносин Вольфрамом Ребоком, який виступив з доповіддю «Doing Business in/with Germany» за запрошенням ст. викладача кафедри фінансів Юрія Кулинича.

Дивитись

Широке коло питань

22-23 березня в університеті працювала VIII Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Участь молоді у розвитку економіки та суспільства України», організована колективом кафедри менеджменту та адміністрування Навчально-наукового іституту економіки і управління.

Дивитись

7 навиків ефективного HR

Кафедра управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ продовжує співпрацю з представниками міжнародної компанії beauty-індустрії AVON. Цього разу з її junior HR-specialist Анною Кичатою говорили про універсальні навики, якими мають володіти ейчари, аби задовольнити сучасні вимоги роботодавців в управлінні найдорожчим ресурсом.

Дивитись

Партнерство перевірене часом

16 березня,  в рамках традиційної співпраці, студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління провели робочу зустріч з представником редакції всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

Дивитись

ENGLISH CLUB WITH NATIVE SPEAKER

Дивитись

Успішна співпраця

Студенти-фінансисти ННІ ЕіУ, які успішно виконали усі навчальні завдання, урочисто отримали академічний сертифікат від компанії IBM.

Дивитись

Поглиблюємо знання з індивідуального маркетингу

Нещодавно відбулася зустріч студентів-маркетологів Навчально-наукового інституту економіки і управління з відомими фахівцями у сфері індивідуального маркетингу - директором агенції маркетингових сервісів «FullContact» Сергієм Гермашевим  та діджитал-продюсером компанії Олексієм Поліщуком.

Дивитись

Широкий вибір

15 березня в університеті відбувся Ярмарок вакансій, активну участь у якому взяли студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління. Ярмарок вже став доброю традицією й містком між студентами й провідними компаніями-роботодавцями, що не втрачають нагоди  презентувати свої пропозиції з працевлаштування – різноманітні вакансії, програми стажувань і пропозиції з неповною зайнятістю.

Дивитись