Перші ластівки

​На кафедрі міжнародної економіки Навчально- наукового інституту економіки і управління відбувся захист дипломних робіт. Це перший випуск «бакалаврів» за напрямом підготовки «Міжнародна економіка», які вступили на навчання до нашого університету в 2012 році.

Своє бачення

2 травня 2016 року фахівці кафедри економіки і права провели круглий стіл «Конституція України - основний закон держави», присвячений 20-річчю прийняття Конституції України.

Хвилюючі питання

На кафедрі менеджменту та адміністрування Навчально- наукового інституту економіки та управління відбулися кілька круглих столів.

Студенти ЕіУ - переможці загальноуніверситетського фестивалю

26 травня у внутрішньому дворі Національного університету харчових технологій відбулося чергове яскраве масштабне дійство – в університеті відсвяткували День Європи.

Зустріч, що спонукає до роздумів

26 травня 2016 року старші викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Оксана Кияшко та Інна Тригуб організували зустріч студентів молодших курсів Навчально-наукового інституту економіки і управління зі студенткою V курсу Оленою Ільїною, яка працює в маркетинговій компанії, з метою ознайомлення зі специфікою майбутньої професії.

Вступ до фаху

​24 травня 2016 р. першокурсники Навчально- наукового інституту економіки і управління спеціальності «Фінанси і кредит» із доцентом кафедри фінансів Інною Ситник відвідали офіс регіонального представництва ПриватБанку, де їх гостинно зустріли працівники цього закладу.

Віват переможниці!

19-20 травня 2016 року в Університеті економіки та права «КРОК» відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015-2016 навчального року з дисципліни «Стратегічне управління».

З національним колоритом

19 травня, у День української вишиванки, в університеті відбулося свято молодості та краси «Містер і міс НУХТ-2016».

Виходимо на нові рівні

​Студентка 4 курсу Навчально- наукового інституту економіки і управління напряму підготовки «Міжнародна економіка» Оксана Пулій взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з міжнародної економіки, що відбувалася в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Інноваційні методи

16 травня 2016 року на кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відбулася ІІ наукова Всеукраїнська конференція «Інноваційні методи викладання іноземних мов у немовних вищих навчальних закладах», в якій взяли участь викладачі з різних навчальних закладів України: Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Харківського державного університету харчування та торгівлі, Харківської державної академії культури.