Новини ЕІУ

Переконлива перемога

14 квітня 2014р. на базі  Житомирського державного технологічного університету відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа».  Захід проводився з метою підтримки талановитої студентської молоді та стимулювання творчої активності науково-педагогічних працівників.

Дивитись

Гідне втілення знань

10 квітня 2014р. з дипломом третього ступеня повернулися студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління з олімпіади, що проводилася нещодавно на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Дивитись

Важливий результат

7 квітня 2014р. на базі Тернопільського національного економічного університету з 2 по 4 квітня відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит». Від Навчально-наукового інституту економіки і управління свою професійну придатність доводили студенти 4 курсу Максим Казанський та Олександр Нечитайло.

Дивитись

Результативна участь

2 квітня 2014р. на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Навчально-науковий інституту економіки і управління представляли студент кафедри фінансів Захар Біблий та студентка кафедри менеджменту Галина Норко.

Дивитись

Підкорюємо вершини

Студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська підкорює вершини найбільшого вокального шоу «Голос країни». Тепер Ірина – у команді Сергія Лазарєва і готується до наступних етапів шоу – «Бої», «Нокаути» і «Прямі ефіри» 

Дивитись

Вдалий старт

У березні і квітні кожного навчального року  на базі провідних навчальних закладів, визначених Міністерством освіти і науки України, відбуваються всеукраїнські конкурси науково-дослідних робіт, предметні та фахові олімпіади.

Дивитись

Крокуємо до Європи

Збірна команда КВН нашого університету «Проcпект наук», до складу якої увійшли студенти спеціальності "Маркетинг" Андрій Кукса та Сергій Лукашенко, спеціальності "Облік і аудит" Віктор Устимчук та студент спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування" Іван Гресь, взяла участь в іграх Вищої Естонської ліги КВН в м. Таллін.

Дивитись

Дорогоцінний обмін досвідом

24 лютого 2014р. яскраво та незвичайно розпочався другий семестр для студентів напряму підготовки «Менеджмент та адміністрування» та викладачів кафедри менеджменту інституту ЕіУ. Протягом десяти днів вони проходили стажування на Каунаському гуманітарному факультеті Вільнюського університету Литовської республіки.

Дивитись

Блискуча презентація досягнень

27 грудня 2013р. традиційною стала участь студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління в Українському студентському фестивалі реклами.

Дивитись

Майстрині ракетки

У спорткомплексі НУХТ 20 і 21 листопада у рамках загально університетської Спартакіади відбувся турнір із настільного тенісу серед жіночих команд.

Дивитись