Бережіть Землю!

19 квітня викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Оксана Кияшко, Людмила Власенко та Віра Мірочник провели з студентами 2 курсу спеціальності «Облік та аудит» свято Дня Землі.

Актуальні питання

Викладачі кафедри фінансів, професор Лада Шірінян і доцент Інна Дем’яненко взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні напрямки розвитку страхового ринку України», яка відбулася 19 квітня у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Корисний тренінг

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування Оксана П`янкова взяла участь у методичному семінарі «Розвиток ключових компетенцій з підвищення рейтингу вченого у міжнародній освітній і науковій спільноті» для науково-педагогічних працівників, що відбувся у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Вагомі результати

На підсумковій науково-практичній конференції були розглянуті кращі роботи економістів і менеджерів зі всієї України: представники 29 вищих навчальних закладів захистили 45 наукових робіт. У підсумку, Євген Чазов та Ірина Лисиціна потрапили до числа найкращих – вони стали одними з переможців престижного конкурсу і були нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Кар’єрні лайфхаки

Студенти-управлінці персоналом ННІ економіки і управління нашого університету, відслідковуючи новітні тренди на ринку праці, відвідали щорічний захід від Stud-Point – «Імпульс-2016», який поєднав кар’єрний форум, серію тренінгів, майстер-класів і презентацій від представників роботодавців.

ЕіУ вітає переможців!

У басейні спортивного комплексу НУХТ відбулися змагання особистої першості НУХТ із плавання серед студентів університету.

Актуальні аспекти

Доцент кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Олена Галинська скористалася можливістю висвітлити напрями своєї наукової діяльності, взявши участь у Міжнародній конференції Actual Problems of Science and Education («Актуальні проблеми науки та освіти»), яка відбулася в Будапешті.

Науково-дослідні здобутки молоді

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», у якому наш інститут Економіки та Управління із роботою «Механізм формування економічної безпеки підприємств» представила студентка кафедри менеджменту та адміністрування Дар’я Білоконь (науковий керівник – професор Ірина Федулова).

У числі найкращих

У Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

Тримаємо руку на пульсі Insurance TOP

В. о. завідувача кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління, професор Лада Шірінян як науковець та експерт у галузі фінансів і страхування була запрошена на щорічну презентацію Insurance TOP, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України за 2015 рік і прогнозам на 2016-2020 роки. Презентація Insurance TOP є одним із найбільш важливих заходів на страховому ринку України.