Студентки ННІ ЕіУ – чемпіонки Вищої ліги Києва з футзалу серед жіночих команд!

Студентки Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) НУХТ – вибороли перше місце та золоті медалі - чемпіонки Вищої ліги Києва з футзалу серед жіночих команд!

Тест-драйв з рекрутингу

Кафедра управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління систематично залучає до навчального процесу фахових експертів. Цього разу до студентів економічних спеціальностей завітала генеральний директор рекрутингової компанії Dopomoga Ukraine Катерина Скібська з лекцією «Я – рекрутер».

Переймаємо досвід від передових підприємств

Студенти першого курсу кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління поєднують теоретичні знання із практичним досвідом, відвідуючи екскурсії на провідних підприємствах України.

Вагомі здобутки наших фінансистів

Плідним видався квітень для кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління. Студенти-фінансисти взяли участь у ІІ турі всеукраїнських студентських олімпіад з 4-х дисциплін і показали високі результати.

Чому бізнес повинен бути соціальним

Фахово про бренд роботодавця та інші тренди в HR

Cтуденти та викладачі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали професійний івент «Ринок праці управлінця: тренди 2017», який відбувся у бізнес-школі МІМ-Київ.

Демонструємо стабільно високі досягнення

20 квітня студенти 1, 3 курсів та магістранти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Навчально-наукового інституту економіки і управління взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки ФСП». 2 місце виборов магістр спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІ ЕіУ Олександр Кравченко, а 3 місце зайняв студент першого курсу Апостол Владислав.

Визначаємо кращих на економічній вікторині

18 квітня у студентському гуртожитку №3 викладачами кафедри економічної теорії традиційно було проведено вікторину на краще знання економічної теорії серед студентів І-ІІ курсів Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Мотивований персонал - успішний бізнес

Студенти спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали тренінг «Мотивація і демотивація підлеглих. Управління, побудоване на участі» від Наталії Романенко - президента Європейської Федерації Коучів України (ECF Ukraine) та власниці проектної групи «HR-LAND™».

Студенти ННІ ЕіУ – чемпіони України з футзалу!

Здобувши перемоги у "фіналі чотирьох" над командами Сумського державного університету (СумДу) з рахунком 5-4 і Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника («Ураган-ПНУ») з рахунком 7-4, збірна команда Національного університету харчових технологій (СК НУХТ) завоювала золоті медалі чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів! НУХТ - чемпіон України з футзалу!