Важливий результат

7 квітня 2014р. на базі Тернопільського національного економічного університету з 2 по 4 квітня відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит». Від Навчально-наукового інституту економіки і управління свою професійну придатність доводили студенти 4 курсу Максим Казанський та Олександр Нечитайло.

Результативна участь

2 квітня 2014р. на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Навчально-науковий інституту економіки і управління представляли студент кафедри фінансів Захар Біблий та студентка кафедри менеджменту Галина Норко.

Підкорюємо вершини

Студентка спеціальності "Менеджмент" Ірина Островська підкорює вершини найбільшого вокального шоу «Голос країни». Тепер Ірина – у команді Сергія Лазарєва і готується до наступних етапів шоу – «Бої», «Нокаути» і «Прямі ефіри»

Вдалий старт

У березні і квітні кожного навчального року  на базі провідних навчальних закладів, визначених Міністерством освіти і науки України, відбуваються всеукраїнські конкурси науково-дослідних робіт, предметні та фахові олімпіади.

Крокуємо до Європи

Збірна команда КВН нашого університету «Проcпект наук», до складу якої увійшли студенти спеціальності "Маркетинг" Андрій Кукса та Сергій Лукашенко, спеціальності "Облік і аудит" Віктор Устимчук та студент спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування" Іван Гресь, взяла участь в іграх Вищої Естонської ліги КВН в м. Таллін.

Дорогоцінний обмін досвідом

24 лютого 2014р. яскраво та незвичайно розпочався другий семестр для студентів напряму підготовки «Менеджмент та адміністрування» та викладачів кафедри менеджменту інституту ЕіУ. Протягом десяти днів вони проходили стажування на Каунаському гуманітарному факультеті Вільнюського університету Литовської республіки.

Блискуча презентація досягнень

27 грудня 2013р. традиційною стала участь студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління в Українському студентському фестивалі реклами.

Майстрині ракетки

У спорткомплексі НУХТ 20 і 21 листопада у рамках загально університетської Спартакіади відбувся турнір із настільного тенісу серед жіночих команд.

Інноваційні методи підготовки управлінців

15 листопада 2013 р. у рамках унікального для України проекту з он-лайн-навчання та побудови кар’єри Skіlls Academy («Академія навичок») у Київській міській державній адміністрації відбувся молодіжний форум «Твій старт», учасниками якого стали студенти напряму «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління нашого університету.

Наші студенти - переможці Міжнародної Центральної Слобожанської ліги КВН 2013

8 листопада у Міжнародний день КВН відбувся фінал Міжнародної Центральної Слобожанської ліги КВН, учасником якого була збірна нашого університету "Проспект наук".