Новини ЕІУ

Нове покоління студентів ЕіУ

Всупереч війні та заради майбутнього, ми залишаємося вірними нашим щорічним традиціям. Так 23 вересня у Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулася довгоочікувана урочиста подія – посвята у першокурсники та їхнє перше знайомство з ННІ ЕіУ.
Студентські роки – це захоплюючий етап життя, сповнений нових знайомств, яскравих подій та цікавих зустрічей. І новоспечені першокурсники із нетерпінням чекали, аби поринути у студентське життя на всі 100 %. 

Традиційно все розпочалося із загальноуніверситетської посвяти в актовій залі Національного університету харчових технологій та привітань ректора університету Олександра Шевченка. Він побажав першокурсникам високих звершень та легких сесій і зазначив, що, незважаючи на цьогорічні важкі умови вступної кампанії та посталі випробування, ми з гідністю подолали і цей виклик. 
До привітальних слів долучилися партнери і друзі нашого університету, які записали відеозвернення для першокурсників.
Після чого настав хвилюючий момент вручення ректором першокурсникам головних студентських атрибутів - студентського квитка і символічного ключа від знань, та виголошення клятви першокурсника НУХТ. А на завершення урочистої промови прозвучав студентський гімн "Гаудеамус".
Після урочистостей свято продовжилося концертом, підготовленим старшокурсниками. 
Далі у приміщенні Науково-технічної бібліотеки НУХТ відбулося знайомство наших першокурсників із представниками Навчально-наукового інституту економіки і управління.

Із теплими напутніми словами і найкращими побажаннями до нового покоління студентів ННІ ЕіУ звернувся директор інституту Олег Шеремет. Також він розповів про особливості навчання в університеті, структуру та підрозділи нашого інституту, познайомив із дирекцією та завідувачами кафедр інституту. Із вітальними словами до першокурсників також звернулася завідувачка кафедри маркетингу Ольга Пєтухова. Заступник директора з навчально-наукової роботи Наталія Слободян розповіла першачкам про особливості організації навчального процесу, заступник директора по роботі зі студентами Олександр Тимченко представив та познайомив із їхніми наставниками академічних груп та молодшими кураторами. 

Щиро вітаємо нове покоління студентів ННІ ЕіУ з початком нового важливого, захопливого й яскравого етапу під назвою «студентське життя». Ласкаво просимо в родину Навчально-наукового інститут економіки і управління, наші дорогі першокурсники!