Новини ЕІУ

Про копірайтинг і не тільки

Вересень – місяць найбільшого натхнення для молодих талантів. Не оминуло це і студентів-маркетологів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ. Після довгих очікувань, здобувачі спеціальності 075 «Маркетинг» зустрілись у стінах рідного університету, щоб обговорити мейнстріми копірайтингу й візуалізації у рекламі. Цьому і була присвячена тема першого засідання гуртка кафедри маркетингу «Інтелектуал».

Вступне слово про роль копірайтингу у діяльності маркетолога належало викладачці Світлані Ткачук. Далі своїми дослідженнями поділились студентки Аліна Костриця і Дарина Юхимович із доповіддю «Рекламний та PR-копірайтинг і візуальні прийоми». Дівчата представили результати своєї спільної праці та практичні приклади вдалої реклами із креативом у написанні текстів: грою слів, творенням неологізмів, легким фліртом та розважальним прийомом. Обговорення підхопили Аліна Лукомець і Вікторія Грицай: молоді маркетологи не лише доповнили презентацію своїх друзів прикладами вдалого копірайтингу, але й пішли від зворотного, продемонструвавши приклади невдалого копірайтингу й візуалізації, деякі з яких викликали посмішку, а інші навіть шокували.

Друга частина засідання гуртка відбулась в онлайн-форматі. Майбутні маркетологи зібрались у вільний від пар час, щоб послухати актуальну на сьогодні тему «Копірайтинг та візуалізація у соціальній рекламі». Доповідачами були наші здобувачки Ксенія Цуканова та Софія Дунаєвська. В огляді некомерційних реклам і копірайтингу дівчата зачепили такі важливі теми, як толерантність до людей із особливими потребами, майбутнє дітей, які залишились без батьків, людей, що лишились без заробітку. А наприкінці доповіді студенти продемонстрували приклади соціальної реклами, присвяченої нашим Захисникам і Захисницям.

Студенти та викладачі кафедри маркетингу ННІ ЕіУ планують і надалі продовжувати діяльність гуртка «Інтелектуал», щоб обмінюватись практичним досвідом і свіжими ідеями. Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і навчати!