Новини ЕІУ

Успішні захисти англомовної групи менеджерів ННІ ЕіУ

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 21 червня в оnline-форматі на кафедрі економіки праці та менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів англомовної групи освітнього ступеня Бакалавр освітньої програми «Менеджмент».

Екзаменаційну комісію очолила завідувачка кафедри економіки праці та менеджменту, професорка Тамара Березянко. До складу ЕК увійшли гарант ОПП «Менеджмент», доцент Світлана Дунда, доценти Олеся Тур і Тетяна Якимчук (секретар ЕК). Процес захисту проходив англійською мовою. У кваліфікаційних роботах наших здобувачів були висвітлені питання антикризового управління підприємством, ефективності системи менеджменту та комунікації, розширення асортименту тощо.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень теоретичної підготовки здобувачів, актуальність і практичну спрямованість представлених робіт, що надзвичайно приємно, адже їх підготовка та проведення захисту відбувались у складних умовах військового стану. За результатами успішного захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт усім студентам-випускникам присвоєний освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр», а здобувачка Дар’я Добровольська отримала диплом з відзнакою.

Після оголошення результатів, голова ЕК, професорка Тамара Березянко побажала здобувачам мирного неба, міцного здоров’я та висловила надію зустрітися з кожним випускником-бакалавром на магістерській програмі кафедри економіки праці та менеджменту.

Пишаємось нашими здобувачами!