Новини ЕІУ

Готуємось до МТНК для вступу у магістратуру

Днями викладачами кафедри фінансів та кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки і управління було проведено тренінги для здобувачів по підготовці до МТНК для вступу у магістратуру.

Учасники тренінгу розглянули особливості реєстрації вступників в магістратуру для проходження МТНК та приділили особливу увагу термінам реєстрації й переліку документів, що надаються до приймальної комісії.

Окрім цього було розглянуто структуру та особливості МТНК на прикладі демонстраційного тесту, та зазначено, що він складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного та логіко-аналітичного. Усього буде 33 завдання, з-поміж яких:

  • 10 завдань на заповнення пропусків;
  • 23 завдання з вибором правильної відповіді з чотирьох варіантів.

На виконання тесту відведено 75 хвилин.

Під час виконання демонстраційного та реального тестування вступник може обирати послідовність виконання, змінювати варіанти відповіді, а після завершення отримати результат.

Також однією з необхідних складових вступу до закладів вищої освіти в цьому році є мотиваційний лист. Кожний виш має сам визначити вимоги до оформлення його тексту. Вимоги до мотиваційного листа вступників до Національного університету харчових технологій у 2022 році розроблені, затверджені й оприлюднені.

Зауважимо, що в університеті розпочали роботу курси з безоплатної підготовки до складання національного мультипредметного тесту, в рамках яких їх слухачі матимуть можливість потренуватися в написанні мотиваційного листа. Для вступників до магістратури наразі також готується серія відповідних вебінарів, інформація про які з’явиться найближчим часом.