Новини ЕІУ

Нове покоління фінансистів

У Навчально-науковому інституті економіки і управління завершився освітній бакалаврський марафон для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Захисти кваліфікаційних робіт відбулися 16-17 червня на платформі Zoom. Цього року дипломи за зазначеною спеціальністю отримали 23 бакалаври.

Екзаменаційна комісія у складі професорки Лади Шірінян (голова ЕК), професора Олексія Лисенка, доцентів Світлани Бойко та Володимира Стецюка заслухала змістовні доповіді та презентації, які підготували здобувачі для представлення своїх кваліфікаційних робіт. 

Кваліфікаційні роботи здобувачів були підготовлені за результатами вивчення діяльності та фінансової звітності підприємств, банків, страхових компаній. Не зважаючи на складні умови та дистанційний формат, студентам вдалося творчо підійти до написання кваліфікаційних робіт на теми забезпечення прибутковості підприємств, впливу оподаткування на їх діяльність, підвищення фінансової стійкості банків і страхових компаній, вдосконалення інвестиційної діяльності, розвитку небанківських фінансових установ, ринку фінансових послуг, тощо.

Екзаменаційна комісія, заслухавши доповіді, відповіді на запитання та оцінивши зміст кваліфікаційних робіт, із задоволенням ухвалила рішення про присвоєння здобувачам освітнього ступеня Бакалавр за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Дипломи з відзнакою рекомендовано видати Ярославу Каленюку, Анастасії Приймачок, Карині Панченко, Аліні Іваніній.

Високі оцінки за кваліфікаційні роботи отримали Даніїл Захарченко, Вікторія Піхновська, Аліна Рудчик, Ангеліна Шворак.

Щиро бажаємо нашим випускникам успіхів у кар’єрному зростанні, здійснення заповітних мрій та мирного неба над головою.

Чекаємо в магістратурі!