Новини ЕІУ

Нові здобутки фінансистів

Здобувачка першого курсу магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління Анастасія Сідерова взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування».

Під керівництвом професора кафедри фінансів ННІ ЕіУ Лади Шірінян здобувачка підготувала конкурсну роботу на тему «Оцінка вартості реклами страхових компаній».

За результатами перемоги в І турі, роботу Анастасії було надіслано до Миколаївського національного аграрного університету, де мав проходити ІІ-й тур.

На жаль, через введення та продовження строку дії на території України воєнного стану, Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2022 року № 508, було скасовано проведення другого туру. Проте, за попередніми результатами ІІ туру робота отримала високу оцінку конкурсної галузевої комісії, яка відповідає диплому І ступеня.

Щиро вітаємо Анастасію Сідерову, а також її наукового керівника, Ладу Шірінян, з чудовим результатом! Бажаємо продовжувати роботу в цьому напрямі, брати участь у наступних конкурсах, здобувати нові перемоги та гідно представляти рідний університет на Всеукраїнських заходах.