Новини ЕІУ

Нове покоління менеджерів

У Навчально-науковому інституті економіки і управління продовжуються захисти магістерських дипломних робіт. Тепер вже магістри спеціальності 073 "Менеджмент" преставили результати своїх наукових досілджень на розгляд та оцінювання атестаційної комісії.

Цього року зі стін ННІ ЕіУ НУХТ на зустріч професійного успіху виходять 23 управлінця, що є почесними амбасадорами ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування». Наші магістри – це унікальні фахівці, підготовлені з урахуванням останніх запитів  стейкхолдерів на виклик сучасності й потреби ринку. Провідний професорсько-викладацький склад освітньо-професійної програми зробив все необхідне для підготовки сучасних конкурентоспроможних менеджерів у сферах управління проектами і програмами, інвестиційного та фінансового менеджменту, публічного адміністрування.

Особливо слід відзначити, що в цьому році випускники програми продемонстрували приголомшливий результат - 5 дипломів з відзнакою, 6 дипломів учасників та 2 дипломи абсолютної першості у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, понад 20 сертифікатів участі у міжнародних та всеукраїнських фахових наукових конференціях, 7 наукових публікацій в провідних фахових виданнях України.

Підтвердженням успіхів випускників у навчанні є впровадження в життя реальних унікальних проектів, що отримали схвалення потенційних інвесторів. Голова державної екзаменаційної комісії професор Володимир Кукоба, гарант програми професорка Світлана Бурлуцька та члени комісії відзначили високий рівень підготовки й практичну спрямованість емпіричних досліджень кваліфікаційних магістерських робіт Олександра Чабаненко (Формування портфелю інвестиційних проєктів харчового підприємства), Анастасії Таранухи (Управління бізнес-процесами підприємства харчової промисловості в умовах олігополістичного ринку), Вікторіїї Літвінової (Вдосконалення системи позикового фінансування інноваційного проєкту підприємства), Дмитра Красовського (Формування стратегії антикризового управління підприємством), Ксенії Когут (Впровадження інструментального забезпечення стійкого розвитку підприємства в сучасних умовах), Олександри Костриці (Економічне обґрунтування напрямів зниження фінансових ризиків підприємства), Марини Семенець (Розвиток стратегії просування товарів на зовнішній ринок).

Ми розуміємо, що реформи, які відбуваються в нашій країні, зростання політичної напруженості створюють додаткові ризики, але водночас надають нові можливості для тих, хто знає, вміє та щиро бажає досягти професійного успіху та зробити Україну краще.

Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання на освітній програмі магістратури та початком нового етапу! Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, майбутніх кар’єрних здобутків, адже цей магістерський диплом - це потужний поштовх до подальших досягнень, приймаючи до уваги 100% працевлаштованість наших випускників за отриманою спеціальністю.