Новини ЕІУ

У ННІ ЕіУ розпочато захист магістерських робіт

У Навчально-науковому інституті економіки і управління на кафедрі економіки і права пройшов успішний захист кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форм навчання освітнього ступеню «Магістр» зі спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економіка підприємства».

Екзаменаційна комісія, яку очолив професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянської Академії» Володимир Россоха, працювала впродовж 10 та 11 лютого. На захисті були присутні й представники компаній PwC та ERMG Capital.

Комісією та присутніми гостями було відзначено актуальність тематик наукових досліджень здобувачів, високий рівень їхньої підготовки, вміння аргументовано відстоювати власну думку й позицію та широту об’єктів досліджень і баз переддипломних практик з врахуванням реалій ведення бізнесу.

За результатами публічних захистів  Екзаменаційною комісіює було прийнято рішення присвоїти ступінь «Магістра» здобувачам спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економіка підприємства».

Колектив кафедри економіки і права ННІ ЕіУ вітає студентів із чудовим завершенням чергового етапу життя – навчанням, та бажає розвитку, реалізації пофесійних цілей та амбіцій. Ми завжди раді вас бачити та готові до співпраці і взаємного розвитку!