Новини ЕІУ

Підготовка здобувачів до ЄВІ

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Навчально-науквого інституту економіки і управління розпочала факультативні заняття для підготовки здобувачів до ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ з іноземної мови для вступу до магістратури.

Під керівництвом завідувача кафедри Галини Чередніченко здобувачі розвивають комунікативну мовленнєву компетенцію у різних видах мовленнєвої діяльності, читання та використання мови.

Викладач ознайомила здобувачів з форматом тестових завдань. Загальна кількість завдань тесту – 42. На виконання тесту відведено 60 хвилин. Тест має дві частини. Частина «Читання» (Tasks 1–4) містить 22 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей В. Частина «Використання мови» (Task 5 та Task 6) містить 20 завдань. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей В.

Матеріал факультативних занять базується на програмі єдиного вступного іспиту з іноземних мов, затвердженої наказом МОН №411 від 28.03.2019 . Програма єдиного вступного іспиту створена з урахуванням Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівень В1-В2).

Заняття проходять із використанням комунікативних методик і посібників видавництв «Oxford University Press», «Cambridge University Press», «Longman», «Macmillan Heinemann».

Вже визначено дати проведення єдиного вступного іспиту (ЄВІ) на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини», відповідно до наказу МОН.

Реєстрація вcтупників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Записатися на заняття можна подавши заявку на пошту ovidocument@ukr.net aбо за тел. 287 97 34 (корпус В, ауд. 210).