Новини ЕІУ

Профіль професійної HR-позиції «Talent Success Lead»

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 8 грудня відбулася гостьова лекція для здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» від Talent Success Lead польського представництва ІТ компанії «SoftServе» Агати Піорковської (Agata Piórkowska). 

Лекція на тему «Welcom to the future. Talent Success Lead» проходила на 3-х мовах: українській, польській та англійській, що сподобалося і стало доброю мовною практикою для здобувачів.

Пані Агата розказала про «SoftServe» ‒ провідну ІТ компанію з технологічних рішень, що спеціалізується на розробці програмних продуктів, додатків і послугах, яка має 12 500 співробітників, 36 глобальних офісів, 10 000 проєктів від клієнтів. Місія компанії ‒ бути цінним партнером для  клієнтів, які представляють різні сфери. Також спікер розкрила особливості професійної HR-позиції ‒ Talent Success Lead (TSL) ‒ провідного спеціаліста із успіху талантів, який відповідає за керування процесом відстеження внутрішніх резервів компанії. Практична роль цієї посади  включає взаємодію зі співробітниками, менеджерами проєктів і всією командою керівництва компанії. Talent Success Lead керує інструментами, даними та звітністю, що стосуються управління ресурсами персоналу компанії, включаючи дані про можливості, доступність та використання. Talent Success Lead працює пліч-о-пліч із рекрутингом у відборі потенційних ресурсів для кожного проєкту. 

Зокрема, працівник проєкту очікує від TSL: розроблення планів стосовно майбутніх завдань, підтримку в навчанні та персональному розвитку; плани щодо майбутнього розвитку, зміни проєктів або кар’єрного шляху; підтримку у питаннях, пов’язаних із роботою та проєктом; повернення до роботи з декретної відпустки (для тат та мам), тривалого лікарняного або річної відпустки (за свій рахунок, надається для навчання, подорожі, відпочинку тощо).

Гостя дала цікаві відповіді на численні запитання здобувачів, у тому числі, про труднощі в роботі, важливість комунікацій і стресостійкості, високий рівень діджиталізації HR-сфери та власний досвід побудови кар’єри в ІТ компанії «SoftServе».

Dziękuję bardzo пані Агата за сучасну високопрофесійну лекцію і чекаємо на нові зустрічі!