Новини ЕІУ

Можливості з Erasmus+

7 грудня здобувачі ОПП «Менеджмент» та куратори груп кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління за ініціативи гарантки освітньої програми к.е.н., доц. Дунди С.П. зустрілись з магістранткою ІІ курсу ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» Вікторією Літвіновою. У 2019 році Вікторія виборола право бути учасницею програми Еразмус+ і щиро поділилась своїм досвідом та емоціями від неї.

Еразмус+ є програмою Європейського Союзу, яка підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи та мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Країнами-членами цієї програми виступають 28 держав-членів ЄС, Україна, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн, Туреччина, Сербія, Македонія. 

Здобувачі бакалаврату дізнались про мету програми – підвищувати якість освіти в Європі, розвивати мобільність та культурні зв’язки студентів європейських країн та країн-сусідів. Важливо, що програма відкрита до співпраці з університетами та гарантує зарахування кредитів по поверненню в Україну. Національний університет харчових технологій має давню історію співпраці з Еразмус+ і студенти дуже задоволені отриманими можливостями освіти.

Магістрантка приділила особливої уваги таким питанням, як оформлення документів для участі у програмі, дотримання її умов, отримання програмної стипендії. Цікаво було послухати також про особливості навчання у Щецинському університеті (Польща), в якому вона і проходила навчання, умови проживання в гуртожитку, можливості покращувати свої знання англійської мови у спілкуванні з викладачами та студентами з різних країн світу. Вікторія під час навчання на програмі Еразмус+ встигла взяти участь у науковій конференції, опублікувати власну статтю у монографії для студентів-учасників програми, відвідати 5 країн Європейського Союзу, отримати досвід учасника молодіжного фестивалю.

Здобувачі освітньої програми із зацікавленістю поставились до того, щоб використати шанс і стати новими учасниками відомої міжнародної програми. Дякуємо Вікторії за цікаву та емоційну зустріч!