Новини ЕІУ

Як реалізувати себе в HR-сфері у 2022 році?

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 29 листопада відбулася гостьова лекція на тему «Як реалізувати себе в сфері HR у 2022 році» від експерта у сфері HR-консалтингу Катерини Негрій.

Лекція охопила серйозні питання для здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу», освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр», які пов’язані з пошуком роботи, стратегією індивідуального розвитку в професії. 

Зокрема, розгляд актуальних професій в HR, затребуваних на ринку праці у 2022 році в розрізі: підбір та адаптація ‒ Сорсер, Ресерчер, Рекрутер, Career Adviser; загальний функціонал HR ‒ HR-менеджер, HR-generalist, People Partner, Training Manager, Event-менеджер,  стратегічний HR ‒ Head of HR, HRD, HR Business Partner, Employer Brand Manager, HR People Partner. 

Крім цього було здійснено аналіз компетенцій для HR  ‒ Hard-skills і Soft-skills, розглянуто потенційні можливості їхнього зростання та питання про те, як зробити кар’єру від рекрутера до HR-менеджера, від HR-менеджера до HR бізнес-партнера. Спікером було наведено безліч практичних ситуацій з власного досвіду, що завжди викликає зацікавленість у слухачів.

Катерина під час лекції  підкреслила, що професії в HR  сьогодні є перспективними, мають високий рівень працевлаштування ‒ на столичному ринку праці в день понад 2000 вакансій.

Як відмітили  викладачі кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ, гостьові лекції від HR-практиків надихають студентів краще вчитися. Отже, викладачі і здобувачі щиро вдячні Катерині за лекцію, яка сприятиме покращенню навиків у майбутніх ейчарів.