Новини ЕІУ

Випускниця кафедри – гостьовий лектор

Доценткою кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління Оксани Толстенко було організовано та проведено лекцію-зустріч для здобувачів та викладачів університету із заступником головного бухгалтера Страхової компанії «Кастоді» Світланою Говорушко. Тема лекції «Фінансова надійність страхової компанії» стосується однієї з найактуальніших проблем сучасного страхового ринку.

Світлана Говорушко – випускниця кафедри фінансів НУХТ. Нині вона є практиком, який має тривалий досвід роботи на страховому ринку. На реальних прикладах лекторка доступно висвітлила основні вимоги до платоспроможності страхової компанії та підхід до її оцінки, описала методику формування резервів страховика з урахуванням всіх чинних нормативів. Зауважила, що найважливішою функцією страхової компанії є забезпечення надійності свого фінансового стану для гарантій страхових виплат. Також Світлана розповіла про особливості аналізу фінансової звітності страхових компаній та її подання Уповноваженому органу.

Під час зустрічі розгорнулась цікава дискусія стосовно ухваленого у листопаді 2021 року «Закону про страхування».

Слухачі подякували Світлані за проведену лекцію та заручилися обіцянкою про нові цікаві зустрічі на актуальні теми зі страхування.