Новини ЕІУ

Про нові вимоги часу на інтегрованих підприємствах

Для здобувачів освітніх програм «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки і управління листопад виявився багатим на зустрічі з бізнесом. Цього разу їм пощастило познайомитись з українським лідером  виробництва харчових курячих яєць (ТМ «Ясенсвіт») та яєчних пастеризованих та ферментованих яєчних продуктів у сухому, рідкому та замороженому виді (ТМ «Овостар») – компанією Ovostar Union. Її продукція користується попитом у споживачів більш як 50 країн світу — на ринках Європейського Союзу, Ближнього Сходу, Південно-Східної Азії та Африки. 

Перед здобувачами виступила Юлія Фльорова, генеральний директор ТОВ «Ясенсвіт» з темою «Виробництво, що відповідає вимогам часу — нові технології та можливості». Вона розповіла про відзнаки компанії: у 2019 р. компанія потрапила у «ТОП-100. Найдорожчі національні торгові марки / українські бренди» за версією MPP Consulting з ТМ «Ясенсвіт», а у 2020 р. «Омлетна суміш» від OVOSTAR була єдиним українським продуктом, що обув представлений в спеціальній Future Zone на Gulfood 2020.

Саме продукція ТОВ «Ясенсвіт», що входить до Ovostar Union, є базою для розвитку бізнесу компанії. Продукція компанії призначена для підприємств харчової промисловості, закладів HoReCa та магазинів роздрібної торгівлі. Спікерка відзначила важливість нових вимог часу – біобезпека продуктів харчування, стійкий розвиток, альтернативне утримання птиці та резистентність до антибіотиків. Саме тому стратегія інвестування в компанії спрямована саме на системні інвестиції у створення замкненого циклу виробництва. Юлія відзначила, що Ovostar Union взяв участь у програмі Асоціації «Спілка птахівників України» за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Європейського банку реконструкції та розвитку та Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів як єдиний виробник яєць та яєчних продуктів, який утримує птицю без застосування антибіотиків.

Дякуємо Юлії за зустріч та нові знання для наших здобувачів!