Новини ЕІУ

Якість - понад усе!

Здобувачі освітньої програми «Менеджмент» кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління відвідали онлайн-вебінар із Ларисою Зімовновою, старшим фахівцем з покращення якості тютюнової фабрики в м. Кременчук, що входить до групи міжнародної компанії Japan Tobacco International. 

Спікерка розповіла про історію створення компанії, її трансформації, ознайомила присутніх з основними підрозділами підприємства.

В рамках теми виступу «Якість, що перевищує очікування» Лариса Зімовнова розповіла про процес виробництва тютюнових виробів заводу: від етапу збору тютюнового листа та тютюнового стебла, розробки тютюнової суміші до фасування цигарок у пачки, блоки, короби. Вона наголосила, що на всіх етапах виробництва проводиться контроль якості, як під час виробництва тютюнової суміші, фільтропаличок, так і при виробництві цигарок, пачок, блоків. Контролю якості своїх виробів керівництво підприємства приділяє великої уваги. Так, Лариса наголосила про важливу роботу зі споживачами щодо реагування на скарги та процес їх розгляду на JTI. На слайдах учасникам було показано схему розгляду скарг, інструменти для проведення аналізу причин виникнення скарги, коригуючі дії.

Особливий інтерес здобувачів викликала інформація про програми стажування на підприємстві JTI – Jump Office та Jump Production, про пільги та компенсації, що існують на фабриці для працівників.

Здобувачі дуже вдячні були за можливість доторкнутись до виробничої діяльності тютюнового світового гіганта!