Новини ЕІУ

Досвід від випускниці ННІ ЕіУ

Сьогодні відбувалася зустріч з випускницею кафедри економіки і права Навчально-наукового інституту економіки і управління Тетяною Загородньою в онлайн режимі. У форматі гостьової лекції, як співробітник компанії PwC, вона розповіла здобувачам старших курсів спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг» про професію аудитора і поділилася враженнями, досвідом роботи у компанії.

В ході зустрічі Тетяна ознайомила присутніх із діяльністю компанії та основними клієнтами (які відомі на ринку України і не тільки). Виокремила знання та навики отримані під час навчання в університеті, що використовує у роботі. Відзначила високий рівень командної роботи і комунікацій в колективі,  що сприяє комфортній адаптації до роботи новачками. Також, виділила перелік програм, якими користуються в сучасному ритмі праці компанія та запросила всіх бажаючих приєднуватися до колективу PwC. Тому половину зустрічі було присвячено особливостям проходження етапів відбору персоналу компанією та в який спосіб це здійснюють зважаючи на сезонність. Поділилася власним досвідом проходження співбесід та підбадьорила, вмотивувала здобувачів навчатися.

На зустрічі були присутніми викладачі ННІ ЕіУ, які відмітили актуальність зустрічі не лише для здобувачів, а і для колективу інституту. Адже, такий формат співпраці та зустрічей дає змогу бути завжди орієнтованими на потреби ринку під час формування навчальних програм бакалаврського та магістерського освітньо-професійних ступенів.