Новини ЕІУ

Спілкуємося з класиками сучасного менеджменту

Здобувачі освітніх програм «Менеджмент» та «Менеджмент організацій і адміністрування» Навчально-наукового інституту економіки і управління разом зі своїми гарантами професором Світланою Бурлуцькою та доцентом Світланою Дундою 6 жовтня приєднались до зустрічі з Жаном-П’єром Кароном. Бекграунд гостя – MBA в галузі управління організацією, консультант з розвитку людей та організацій, засновник та віце-президент першого етичного банку La NEF (Франція). Унікальну можливість особисто поспілкуватися з провідним фахівцем, автором наукової монографії «Гроші, гроші, етика», на яку посилаєшся у власних роботах протягом навчання, нашим здобувачам надала Києво-Могилянська бізнес-школа в рамках швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Моделі, способи оцінки результатів та мотивації і навіть вплив людського темпераменту на процес управління – ключові аспекти доповіді пана Жана-П‘єра. Переконливими для наших бакалаврів та магістрантів були безліч прикладів з власного досвіду доповідача.

Доводячи специфіку трьох фаз змін в компанії - «піонерську», диверсифікації, інтеграції – Жан-П’єр Карон наголосив: «Почніть використовувати ці три фази для внесення змін у ваші організації. Та почніть чути Ваших людей, виступайте для них в ролі коуча та намагайтеся зрозуміти їх».

Такі заходи поширюють світогляд, піднімають нові питання, мотивують до професійної самоосвіти та сприяють досягненню такої необхідної професійної компетенції, на якій постійно наголошують наші гаранти, як здатність до спілкування з представниками інших професійних груп різного рівня, з експертами інших галузей знань/видів економічної діяльності.

До речі, такі зустрічі гарний привід «прокачати» свої мовні скіли, бо, як не важко уявити, зустріч відбувалась англійською. Тож наші здобувачі добре розуміють - для менеджера вкрай важливо вміти спілкуватись в професійних і наукових колах іноземною мовою.