Новини ЕІУ

Як наймати красенів і звільняти ледарів?

04 жовтня 2021 року студенти освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» (бакалаври і магістри) Навчально-наукового інститутут економіки і управління взяли участь на платформі Zoom у вебінарі засновника міжнародної освітньо-консалтингової компанії "Бізнес-Конструктор", автора комплексної методології по систематизації бізнесу Кирила Куницького.

Вебінар на тему «Як наймати красенів і звільняти ледарів» став для майбутніх  HR-менеджерів, які тільки обирають напрямки своєї діяльності ‒ коучинг, тренерство, рекрутинг, зразком високої професійної компетенції, майстерності оратора і бізнес-коуча Кирила Куницького.

Спікер зачарував слухачів власною харизмою, цікаво і захоплююче розповів про поширені помилки власників в упралінні персоналом, ефективну HR-функцію, підбір та адаптацію персоналу, взаємодію співробітників в організаційний структурі компанії, створення сильної HR-мотивованої команди, яка націлена на результат. Спікер навів безліч прикладів з практики відомих компаній, поділився власними напрацюваннями в управлінні персоналом.

Для майбутніх HR-менеджерів усі висвітлені питання були актуальними і корисними для підвищення soft skills. 

Студенти і викладачі ННІ ЕіУ щиро вдячні Кирилу Куницькому та його команді компанії «Бізнес-Конструктор» за можливість отримання практичних навиків з управління персоналу!