Новини ЕІУ

Таємниці сучасного рекрутингу та онбордінгу персоналу компанії

15 вересня у Навчально-науковому інституті кономіки і управління, в День HR-менеджера, з ініціативи кафедри економіки праці та менеджменту відбувся майстер-клас для студентів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» з начальником відділу підбору та адаптації персоналу масових позицій Управління з розвитку бренду роботодавця Департаменту по роботі з персоналом банку ПУМБ Денисом Гончаруком, випускником ННІ ЕіУ.

Перш за все, лектор привітав студентів та викладачів з Днем HR-менеджера й побажав завжди бути креативними, сміливими, знаходити вірні можливості для досягнення успіху, для втілення мрій та оптимістичного мотивування життя.

Під час виступу  він зазначив, що «сучасний рекрутинг ‒ це підбір перспективного, кваліфікованого, готового до змін персоналу, який здатний забезпечити стабільність і процвітання компанії».

Цікавий матеріал презентації, якою Денис щедро поділився зі студентами ЕіУ, включав різні питання: особливості рекрутингу у банківській сфері, адаптація роботи HR-сфери до дистанційного формату, як змінилися процеси: прийому на роботу, навчання та розвитку, кадрового адміністрування, онбордінгу. Було відмічено, що звичним явищем стали онлайн-наради, використання хмарних технологій та сервісів, які повною мірою відповідають викликам дистанційної роботи. На додачу гість дав відповіді на численні запитання студентів,  у тому числі, і про власний досвід побудови кар’єри у HR-сфері банку ПУМБ.

Підсумовуючи свій виступ, спікер доніс до студентів основну думку про важливість та необхідність постійно навчатися, серйозно готуватися до вступу у магістратуру та поглиблювати свої знання і досвід у менеджменті персоналу, щоб стати конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці.

Щиро дякуємо Денису Гончаруку за цікавий насичений професійною HR-практикою майстер-клас і чекаємо наступних зустрічей!