Новини ЕІУ

Починаємо навчальний рік інтернаціонально!

У Навчально-науковому інституті економіки і управління 9 вересня 2021 року відбулась зустріч бакалаврів 2 курсу ОПП «Менеджмент» з гостем із Німеччини Іриною Кириченко, яка займає посаду персонального ассистента Віце-Президента зі стратегічних та міжнародних проєктів німецької компанії Deutsche Telekom, в HQ в Бонні.

Протягом зустрічі майбутні менеджери ознайомились з організаційним устрієм Deutsche Telekom AG, а також заглибились у роботу стратегічного департаменту. Ірина поділилась своїми набутими знаннями за роки роботи та розповіла як правильно та ефективно проходити етапи працевлаштування у міжнародній корпорації, починаючи зі складання резюме, проходження інтерв'ю та як ефективно комунікувати з HR співробітниками.

Також здобувачі мали можливість почути робочі кейси зі щоденної роботи топ-менеджера й історії з життя студентів у Німеччині. Оскільки Ірина закінчила німецький ВНЗ і вона як ніхто інший знається на цьому питанні!

Після цікавої доповіді  бакалаври-менеджери  мали змогу задати питання робочого та персонального характеру, на які гостя кафедри економіки праці та менеджменту ННІ ЕіУ з радістю відповіла.