Новини ЕІУ

Здобувачі кафедри маркетингу завітали на Rema Days Kyiv

Здобувачі спеціальностей “Журналістика”, “Маркетинг” і “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” разом з викладачами кафедри маркетингу Навчально-накового інституту економіки і упарвління НУХТ відвідали спеціалізовану Міжнародну виставку реклами та друку Rema Days Kyiv. Для кафедри щорічне відвідування таких заходів вже стало доброю традицією.

Майбутні рекламісти, маркетологи та підприємці ознайомились із останніми технічними новинками поліграфії та рекламних носіїв від лідерів галузі, побачили на власні очі, як працює професійна друкарська апаратура для високоякісного друку, дізналися про всі нюанси виготовлення рекламної та сувенірної продукції із застосуванням нанесення зображення на тканину, дерево, метал та шкіру, побачили, наскільки широким може бути асортимент оригінальних брендованих рекламно-сувенірних виробів та креативного й цікавого пакування.

Також у межах виставки Rema Days Kyiv здобувачі послухали доповіді провідних фахівців галузі, присвячені актуальним питанням сучасної рекламної сфери, зокрема, про світові тренди рекламної індустрії та їх застосування на ринкові України, про зміни, яких зазнав сучасний український рекламно-сувенірний ринок, про нюанси використання новітніх промислових систем друку в рекламній сфері, про специфіку інтернет-реклами та налаштування реклами в соціальних мережах тощо. Ці знання обов’язково стануть студентам у пригоді під час навчання та при власній творчій реалізації.

Творча атмосфера виставки, нові знання та знайомства з провідними фахівцями галузі лишили в здобувачів кафедри маркетингу позитивні враження та ще раз підтвердили, наскільки цікаву майбутню професію вони обрали для себе в НУХТ.