Новини ЕІУ

Новий етап життя - розпочато!

Нарешті вже цього року за традицією Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ 30 серпня відбулася урочиста подія, яку абітурієнти та їх батьки запам‘ятовують назавжди, - посвята у студенти. 

Студентське життя – це справжня пригода, сповнена нових знайомств, яскравих вражень та цікавих подій. І новоспечені першокурсники ННІ ЕіУ у цьому сьогодні переконалися на всі 100 % відсотків. Цього року до дружньої сім’ї інституту економіки і управління приєдналося 325 першокурсників денної та 37 - заочної форми навчання. 

Велика студентська родина ННІ ЕіУ - це щира, відкрита до співпраці та розумна молодь, яка цінує і підтримує традиції інституту та робить усе необхідне для його розвитку.  А студентське життя разом з ЕіУ –  це свій маленький світ, який залишає спогади на усе життя кожного з нас. 

Із теплими напутніми словами й найкращими побажаннями до нового поповнення звернувся директор інституту Олег Шеремет. Він розповів про особливості навчання в НУХТ, структуру та підрозділи нашого інституту й представив завідувачів випускових кафедр і дирекцію ЕіУ. Із вітальними словами до першокурсників також звернулись завідувачі кафедр маркетингу - професор Ольга Пєтухова, фінансів - професор Лада Шірінян, економіки та права - професор Анатолій Заїнчковський, заступник директора з навчальної роботи - Наталія Слободян та голова студентської ради ННІ ЕіУ – Анастасія Коцюрубська.  

Після вітальних промов Олександр Тимченко викликав всіх новоспечених студентів на сцену актової зали університету у числі своїх груп, аби познайомитися з кураторами й молодшими наставниками-старшокурсниками, отримати символічний студентський квиток із рук директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета та зробити спільне фото на пам’ять.  

Крім цього за існуючою традицією інституту ЕіУ студенти старших курсів підготували для першачків та гостей університету атмосферний святковий концерт, де запалювали серця першокурсників вокалістки ННІ ЕіУ Анастасія Снєтко, Віолетта Резник та Ольга Ластовецька. Ведучими свята були Маргарита Запорожець та Владислав Кондратенко.   

Наостанок завідувачі кафедр спільно з кураторами провели перші студентські збори, розповіли про організацію навчального процесу, відповіли на різні питання щодо навчання, а студентська рада ННІ ЕіУ познайомилася з кожною групою та привітала із початком нового етапу життя. 

Щиро вітаємо першокурсників ННІ ЕіУ з початком нової пригоди, в яку ми поринемо разом. Вже зовсім скоро ви переконаєтесь, що «ЕіУ – це життя, а не мить».  

Ласкаво просимо в родину Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ, наші дорогі першокурсники!