Новини ЕІУ

Про організацію аудиту від фахівців

1 квітня у Навчально-науковому інституті економіки і управління відбулася остання гостьова лекція «Організація аудиту в МХП. Практика та стажування» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка»076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 071 «Облік і оподаткування» у рамках співпраці кафедри економіки і права з міжнародним агроіндустріальним холдингом МХП. На цій зустрічі було встановлено рекорд присутності  - 76 осіб знайшли час і бажання підвищити кваліфікацію дистанційно.

Розпочала зустріч спікерка, керівник управління внутрішнього аудиту Анна Казимирова.  Вона зазначила, що професія аудитора різноманітна і передбачає ознайомлення з усіма процесами в компанії, а кожний проєкт – це нова робота, яка вимагає нових знань і навиків. Аудит здійснює нагляд над бізнесом згори, проводиться з дотриманням принципів об’єктивності і незалежності. Його мета полягає у консультуванні керівників департаментів щодо інструментів управління ризиками і здійсненні внутрішнього контролю. Для роботи у віділі аудиту найкращими претендентами будуть студенти, які отримують задоволення від виконання складних процесів, дивляться на світ позитивно, помічаючи можливості та глибину у кожному процесі, критично мислять, уважно слухають і вміють підтримати комунікацію, володіють англійською мовою, готові до відряджень та складання звітів.

Завершувала зустріч Марія Островська - менеджерка проєктів по роботі з молодими спеціалістами МХП. Вона акцентувала увагу, що в МХП робиться все для того, що працівники відчували себе щасливими, адже на думку СЕО МХП, випускника НУХТ, Юрія Анатолійовича Косюка, щасливий працівник здатен виконувати одночасно декілька справ, не думаючи про обід та не відволікаючись на сторонні подразники. Таким чином, компанії із щасливими співробітниками на 37% продуктивніші за інших. Реалізація концепції Well-being у МХП, а також Work-Life-Balance дозволяють залучати найкращих спіробітників до компанії і формувати відповідну культуру, цінностями якої є: відкритість, підтримка будь-яких ідей, які можна відправити на розгляд до банку ідей, перспективи в будь-якій кар’єрній сфері, відповідальність за розвиток регіонів та інвестиції в молоді таланти – проактивних людей з високою особистою мотивацією.

Бачення CEO МХП щодо успішної реалізації молодого покоління в Україні обумовило наявність програм практики та стажування найкращих студентів спеціальностей “Економіка”, “Маркетинг”, “Облік і аудит”, “Менеджмент”, “Фінанси”, “Інформаційні технології”, резюме яких очікують на пошту student@mhp.com.ua.

Крім цього Марія зазначила, що кандидатом “мрії” МХП є освічений, мотивований, відкритий, проактивний, мобільний студент, який знає як свою ціну, так і свою цінність. Для визначення останньої потрібно чітко визначити сильні та слабкі сторони, обрати інструменти для перетворення слабких сторін у сильні та вміти презентувати Soft&Hard Skills.

Як завжди зустріч видалася цікавою та атмосферною. Із сльозами на очах дякували Марії за безцінний досвід, яким вона ділилася із студентами та викладачами на гостьових лекціях. Попереду чекає плідна співпраця з фахівцями МХП щодо удосконалення змісту освітніх компонентів  навчальних планів підготовки бакалаврів та магістрів ННІ ЕіУ.

Національний університет харчових технологій та ННІ ЕіУ висловлюють подяку СЕО МХП Юрію Анатолійовичу Косюку за впровадження та поширення інформації щодо найсучасніших концепцій управління компаніями, завдяки чому стало можливим проведення гостьових лекцій із фахівцями бірюзового типу мислення, зразковими морально-етичними якостями, такими як Марія Островська та її колеги.