Новини ЕІУ

Мистецтво продажів від CEO Big Money

29 березня студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління зустрілися із випускником кафедри економіки і права, а нині СЕО Big Money University Віктором Шумило. На зустрічі були присутні викладачі кафедри економіки і права, найактивніші здобувачі вищої освіти освітніх програм: “Економіка підприємства”, “Економіка і правове забезпечення бізнесу”, “Підприємництво, торгівля та біржова  діяльність”, “Менеджмент”. Тема зустрічі – “Продажі. Як продати себе роботодавцю або свій проєкт інвестору?”

Спікер поділився з нашими студентами основними лайф-хаками щодо пошуку роботи без досвіду, акцентував увагу на користі отримання досвіду за фахом на найнижчій позиції у великій компанії, ніж більш оплачуваного популярного серед студенства нефахового підробітку у службах доставки, сервісу та сфері обслуговування.

Віктор також розповів, що для отримання Job offer потрібно чітко знати відповіді щодо бажаного рівня заробітної плати, вміти “продати” сильні сторони і обгрунтувати свої досягнення злагодженою командною роботою, наявністю відповідних ресурсів, вдалими рішеннями тощо, а не лише демонструвати власні амбіції на співбесіді. У той же час, спікер нагадав цитату Ф.Раневської, що "скромність прикрашає тих, у кого немає інших прикрас", тому потрібно шукати креативніший і сміливіший підхід для виокремлення серед інших претендентів – використовувати посилання на відеопрезентацію в резюме, писати про наміри працевлаштуватися у соціальні мережі CEO та HR компанії своєї мрії.

Віктор наголосив, що наполегливість є запорукою успіху. Тож потрібно бути готовим відправити 100 резюме, сходити на 30 співбесід, щоб знайти роботу своєї мрії. Важливо вести облік відправлених резюме і робити примітки щодо зворотньго зв’язку від роботодавців.

Претенденту на роботу слід бути готовим, що перед запрошенням на свпівбесіду сторінки у соціальних мережах будуть преглянуті. Також потрібно взяти на обзброєння відповідь на питання щодо трьох головних досягнень у житті.

Перш ніж вікривати власний бізнес, спікер радить попрацювати у конкурентів, здобути досвід та врахувати недоліки і переваги при побудові власного бізнесу. Пошук інвестора для свого проекту потрібно починати з найближчого середовища – телефонної книги, використовуючи формулу 3F: Family-Friends-Fools. Основним критерієм відбору проектів для інвестора є показники рентабельності чи капіталізації, також важливо навести Cash-Flow, постійні та змінні витрати, активи, PNL.

В. Шумило відверто вів діалог, акцентував, що знання застарівають на другий день після їх отримання і тільки саморозвиток дозволяє підтримувати конкурентоспроможність на ринку праці. Серед рекомендованої літератури спікер порадив Д. Хару “П.Ш.”, М. Чіксентмігаї “Поток”, Т. Драйзера “Фінансист”. Серед методів ефективної роботи та навчання віддалено - змінювати активності, працювати використовуючи техніку “30 хвилин роботи-5 хвилин відпочинку”.

Наприкінці спілкування гість повідомив цікаву інформацію, що за 3 інсайти за результатами зустрічі, опублікованих в Інстаграм, найкращі 3 студенти отримають запрошення на форум Big Money, який відбудеться у травні у м. Києві.

Кафедра економіки і права ННІ ЕіУ вдячна Віктору Шумилу за відвертість, поширення власного досвіду побудови кар’єри та відкриття бізнесу, а також за поради щодо удосконалення навчального процесу!