Новини ЕІУ

Стейкхолдери мотивують магістрантів до наукових досліджень

Лектор дисципліни «Методологія наукових досліджень», професор кафедри економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Світлана Бурлуцька запросила до участі у лекційному занятті онлайн для магістрантів першого року навчання освітньої програми «Менеджмент організацій та адміністрування» президента Всеукраїнської асоціації пекарів, кандидата економічних наук Олександра Тараненка.

Фахівець зазначив, що хлібопекарська галузь сьогодні як ніколи відчуває потребу в менеджерах, які володіють сучасними загальнонауковими, специфічними методами та інструментами наукового дослідження у сфері менеджменту та спроможні вирішувати комплекс проблем прикладного характеру. Очільник асоціації наголосив на ключовій ролі здатності майбутнього менеджера обирати та використовувати необхідний науковий, методичний та аналітичний інструментарій для управління сучасним харчовим підприємством у непередбачуваних умовах. На прикладі галузі, у якій він працює багато років, була доведена важливість наукових досліджень у інноваційній діяльності сучасного підприємства харчової промисловості.

Гість вмотивував майбутніх менеджерів-магістрів ННІ ЕІУ і підкреслив, що ВАП запрошує освічених і креативних молодих фахівців до роботи з удосконалення інформаційного забезпечення підприємств, створення та забезпечення роботи мережі енергоефективних хлібопекарень у рамках проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується в співпраці з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Урядом Німеччини.

Довідково – Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) зареєстрована як об'єднання підприємств хлібопекарської галузі 7 листопада 2003 року, на сьогодні об’єднує понад 40 підприємств, має багаторічну непросту історію, стабільно, ефективно та наполегливо захищає інтереси галузі і, насамперед, членів асоціації.