Новини ЕІУ

Портфель здобутків студентів-підприємців

Закінчення навчального року запам’яталося студентам спеціальності 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» Навчально-наукового інституту економіки і управління вагомими науковими здобутками.

Студенти ННІ ЕіУ здобули призові місця на трьох конкурсах всеукраїнського масштабу, серед яких:

  • Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління у сфері торгівлі», Тетяна Полуда отримала диплом ІІ-го ступеня;
  • Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з товарознавства, Юлія Березова отримала диплом ІІІ-го ступеня;
  • Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», Тетяна Полуда отримала диплом ІІІ-го ступеня.

На додачу до перемог студентів - доцент кафедри маркетингу Вікторія Стеценко отримала подяку від ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі Черевко О.І. за високий рівень підготовки студента до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління у сфері торгівлі».

Значні результати студентів ННІ ЕіУ є підтвердженням їх наполегливої праці та високого професіоналізму викладачів, які забезпечують їх підготовку. Як наслідок, рейтинги спеціальності зростають, і з’являється все більше охочих здобути вищу освіту за освітньою програмою «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», на яких ми з радістю чекаємо у стінах Навчально-науковому інституті економіки і управління.