Новини ЕІУ

Маркетологи серед переможців студентських конкурсів

Випускники кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління активно беруть участь у студентських науково-практичних заходах, квізах, тренінгах, конкурсах,  щоб підвищувати свою професійну підготовку. Творча активність здобувачів освіти – це особлива форма самовираження майбутніх фахівців, розкриття креативного потенціалу, лідерських якостей. 

Цього року Валентина Стельмах разом зі своїм науковим керівником, доцентом Тетяною Бєловою подали своє дослідження на ІV Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг», що проходив в стінах Хмельницького національного університету. Рішенням конкурсної комісії відзначено, що наукова робота виконана на високому рівні, а Валентину  нагороджено Дипломом І ступеня.

Високий рівень підготовки дипломної роботи також відзначено на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр 2019-2020 рр., що проходив на базі Тернопільського національного економічного університету. Валентину нагороджено Дипломом ІІІ ступеня.

Спілкуючись з Валентиною Стельмах, нам ось що вдалося дізнатися: «Я впевнено можу сказати, що мені дійсно пощастило, - поділилася своїми думками студентка, - разом зі своїм керівником Тетяною Геннадіївною обрали цікаву та актуальну тему «Обґрунтування інструментів дослідження маркетингової активності підприємства на ринку». Я неабияк захопилася дослідженнями цієї тематики та пропозиціями для підприємств, як покращити маркетингову активність на ринку в сучасних умовах. І ось прийшли результати, яким ми відверто зраділи! Хочу привітати всіх, хто цього року захистив кваліфікаційні роботи на отримання ступенів «бакалавр» та «магістр» та побажати нових перемог. Вірте в свої сили та впевнено рухайтесь до своїх цілей!».