Новини ЕІУ

Високий фаховий рівень фінансистів — підтверджено

Нові виклики сьогодення прийняли студенти і викладачі кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління. Завершилися захисти дипломних робіт, які проходили 17-19 червня на платформі Zoom. Цього року дипломи за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 28 бакалаврів.

Екзаменаційна комісія у складі проф. Лади Шірінян (голова ЕК), доцентів Наталії Климаш, Ганни Роганової та Володимира Стецюка заслухала змістовні доповіді та презентації, які підготували студенти для представлення своїх дипломних робіт. Секретар ЕК, Ярослава Дячук, провела підготовчу організаційну роботу та забезпечила своєчасне підключення до он-лайн платформи всіх учасників.

Кваліфікаційні роботи здобувачів були підготовлені за результатами вивчення діяльності, організаційної структури та фінансової звітності підприємств, банків, страхових компаній під час переддипломної практики. Незважаючи на дистанційний формат, студентам вдалося творчо підійти до написання дипломних робіт на теми забезпечення прибутковості підприємств, впливу амортизаційної політики на їх діяльність, підвищення фінансової стійкості банків і страхових компаній, вдосконалення інвестиційної діяльності, розвитку ринку фінансових послуг тощо. 

Екзаменаційна комісія, заслухавши доповіді, відповіді на запитання та оцінивши зміст кваліфікаційних робіт, із задоволенням ухвалила рішення про присвоєння здобувачам освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».


Дипломи з відзнакою рекомендовано видати Марині Береговенко та Світлані Дем’янчук. Гарні результати також показали Ольга Мартиненко, Анна Антонюк, Єлізавета Гаврилюк, Тетяна Галушко, Олександра Дегтярьова, Владислав Зубченко, Ірина Павлюк, Анастасія Стеценко та Микола Цимбалюк.

Бажаємо нашим випускникам успіхів у кар’єрному зростанні та здійснення заповітних мрій! Чекаємо в магістратурі!