Новини ЕІУ

OPEN NUFT об'єднує молодь

5 жовтня у Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ радо зустрічали майбутніх студентів та їх батьків, адже саме в цей день відбувався День відкритих дверей — OPEN NUFT 2019. 

Абітурієнти мали змогу поблукати затишними коридорами корпусів, потанцювати разом із «TICТAC», побувати на багатьох майстер-класах та зануритися у неймовірне студентське життя.

Студенти інституту ЕіУ поділилися з майбутніми вступниками своїм досвідом, розповіли про переваги та цікавинки університету та навчання у ньому. А викладачі ж, у свою чергу, ознайомили усіх бажаючих з освітньою програмою, можливістю навчатися закордоном за програмами обміну та з багатьма іншими проектами. Під час спілкування, абітурієнти дізналися більше про кафедри та спеціальності, що є в інституті економіки і управління.
А також, абітурієнтам розповіли поради щодо вступу і дали консультативні відповіді на усі їх запитання. 
Та головне, підготували для них активність у вигляді безлічі майстер-класів, серед яких: «Казковий облік”, ”Мій START-UP”, ”Тест-драйв з HR”, "Я - маркетолог" та інші.


 
Під час таких заходів ми вкотре переконуємось що робимо все правильно, адже очі абітурієнтів сяють від щастя та бажання скоріше вступити у НУХТ і приєднатися до сім‘ї Навчально-наукового інституту економіки і управління. 

Тож, дорогі абітурієнти, ми дякуємо вам за те, що провели цей день разом з нами і будемо надзвичайно раді бачити кожного з вас у наступному навчальному році в якості студентів ННІ ЕіУ.