Новини ЕІУ

Студенти кафедри маркетингу в епіцентрі міжнародних рекламних подій

Студенти кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління – прогресивна творча молодь, яка завжди на хвилі трендів і подій у світі реклами та маркетингу. Відвідування цікавих івентів, участь у брейн-рингах, спілкування із провідними спеціалістами та просто насичене студентське життя давно стало традицією, що об’єднує викладачів і студентів інституту ЕіУ в одну дружну родину.

Нещодавно студенти ННІ ЕіУ разом із викладачами вкотре завітали на Міжнародну виставку реклами REX-2019. Виставку із задоволенням відвідали представники спеціальностей "Маркетинг", "Журналістика" освітньої програми "Реклама та зв’язки з громадськістю" і "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Студенти нашого інституту отримали нагоду ознайомитись із сучасними експозиціями рекламного фото, найновішими розробками POS-матеріалів, технологіями виготовлення візуальних комунікацій та навіть поринути у світ сувенірів – крафтової продукції від українських виробників.

Виставка подарувала майбутнім маркетологам, підприємцям та рекламістам драйвові емоції, а також стала поштовхом до нових ідей, що згодом будуть реалізовані у професійній діяльності. Студенти інституту ЕіУ були приємно вражені тим, наскільки популярним і багатогранним є маркетинг в Україні та світі, як багато нового та цікавого, яскравого і красивого з'являється у їх професії. Родзинкою заходу стало і персональне спілкування із провідними спеціалістами в галузі реклами та PR, налагодження контактів із фахівцями, майбутніми роботодавцями чи бізнес-партнерами.