Новини ЕІУ

Продовження знайомства

Восени завжди розпочинаються у навчальних закладах «трудові будні» і перші тижні вересня сповнені радісних емоцій зустрічей після тривалих літніх канікул з друзями та колективом, що вже стало приємною традицією. А також щороку в цей теплий час ми приймаємо до дружньої родини Навчально-наукового інституту економіки і управління наше нове поповнення.
Саме одного із таких теплих перших вересневих днів для першокурсників  спеціальності 051 «Економіка» освітніх програм «Економіка та правове забезпечення бізнесу» (наставник доцент кафедри економіки і права Оксана Відоменко) та «Економіка підприємства» (наставник асистент Ольга Макаревич) провели нестандартну зустріч-знайомство.


Спілкування проходило у вигляді тренінгів та інтерактивної бесіди.
Тренінг «Перше Знайомство» та інтерактивна бесіда на тему «Ким я себе бачу в майбутньому» пройшли у стінах НУХТ.

Задачами зустрічі стали:
− встановлення контакту «студент-студент» та «студент-куратор»;
− створення дружньої атмосфери – створення безпечного середовища для спілкування та обміну думок;
− розкриття особистості в групі;
− стимулювання зацікавленості та креативності до проведення групової роботи;
− комунікація та обмін персональною інформацією;
− розкриття та формування цілей студентів під час навчання.
Проведення заходу сприяло поступовому розкриттю особистостей, потеплінню психологічної атмосфери груп, подоланню бар’єрів відчуження, здруженню студентів. Аналіз особистісних комунікацій показав, що задачі тренінгу та інтерактивної бесіди, які ставили куратори були досягнуті. Студенти-першокурсники ННІ ЕіУ залишилися задоволеними та із приємними враженнями від проведеного заходу.