Новини ЕІУ

До 50-річчя від дня народження д.е.н. Шірінян Л.В.

Колектив кафедри фінансів Національного університету харчових технологій,
професорсько-викладацький склад Навчально-наукового інституту економіки і управління,
колеги, друзі, учні щиро вітають Ладу Василівну Шірінян
з днем народження і 50-річним ювілеєм!

Лада Василівна Шірінян – справжній взірець і гордість української фінансової науки та еліти країни! Це яскрава особистість, в якій гармонійно поєднуються риси талановитого науковця в галузі фінансів, мудрого керівника і педагога, надзвичайно доброзичливої та водночас високовідповідальної, вимогливої людини.

Результати наукової діяльності ювіляра отримали визнання в економічному товаристві. Лада Василівна відома, з різних важливих наукових позицій як автор: мікрострахування в Україні, «інтерактивного» страхування, розмірного ефекту в страхуванні, державно-приватного фонду попереджувальних заходів в страхуванні, «диференційованого» оподаткування, фінансової стійкості, протидії страховому шахрайству, «методу сходинок» диференціації страховиків, методології відкритості ринків, методології конкурентоспроможності ринку страхових послуг України, методології конкурентоспроможності ринку банківських послуг України, ключових показників ефективності в страхуванні.

Кожного, хто мав щастя спілкуватися з Ладою Василівною, вражають її широта інтересів, справжня інтелігентність, виняткова скромність, бажання допомогти, а щирість і легкий гумор виявляються скрізь і завжди.

Тож, щиро бажаємо шановному ювіляру – Ладі Василівні Шірінян міцного здоров’я, натхнення, подальших успіхів у реалізації свого таланту і розбудові кафедри, якою вона керує, з тим, щоб підняти українську науку на рівень сучасного світового визнання.

З повагою і найкращими побажанням,
колектив кафедри фінансів НУХТ,
співробітники ННІ ЕіУ,
колеги, друзі, учні