Новини ЕІУ

Студент ННІ ЕіУ - це звучить гордо

За традицією Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ 30 серпня відбулася урочиста подія, яку абітурієнти та їх батьки запам‘ятовують назавжди, - посвята у студенти.
Студентське життя - це той час, коли все нове, таке цікаве та дуже захоплююче. І новоспечені першокурсники ННІ ЕіУ у цьому сьогодні переконалися.
Цього року до дружньої сім`ї інституту економіки і управління приєдналося 275 першокурсників денної форми навчання, 19 скороченої форми навчання та 111 магістрантів.


Родина студентства ННІ ЕіУ - це щира, відкрита до співпраці та розумна молодь, яка цінує і підтримує традиції інституту. 
Студентське життя разом з ЕіУ - маленька країна, яка залишає спогади на усе життя.
Із теплими напутніми словами й найкращими побажаннями до нового поповнення звернувся директор інституту Олег Шеремет. Він розповів про особливості навчання в НУХТ, структуру нашого інституту й представив завідувачів випускових кафедр і дирекцію ЕіУ. Із вітальними словами до першокурсників звернулись завідувачі кафедр економіки праці та менеджменту професор Тамара Березянко і економіки та права професор Анатолій Заїнчковський. 
Після вітальних промов всі новоспечені студенти піднялися на сцену актової зали університету у числі своїх груп, аби познайомитися з кураторами й молодшими наставниками-старшокурсниками, отримати символічний студентський квиток із рук директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета та зробити спільне історичне фото.
Нове життя починається просто цієї миті! 


За існуючою традицією інституту ЕіУ студенти старших курсів підготували для першачків та гостей університету атмосферний святковий концерт. А запалювали серця першокурсників танцівниці з "Dance Formation", особливу атмосферу створили вокалістки ННІ ЕіУ Анастасія Снєтко, Вілена Загазей, Віолета Резник та Інна Кравченко. Ведучими свята були Віолета Резник та Владислав Кондратенко. 
Наостанок завідувачі кафедр спільно з кураторами провели перші студентські збори, де вручили новоспеченим студентам їх студентські квитки, розповіли про організацію навчального процесу, відповіли на існуючі питання. А згодом молодші куратори провели невеличку екскурсію: познайомили першокурсників із університетом, кафедрами інституту, показали аудиторії та лабораторії, у яких вони навчатимуться. 

Щиро вітаємо першокурсників ННІ ЕіУ з початком нової історії, яку ми напишемо разом. Вже зовсім скоро ви переконаєтесь, що «ЕіУ – це життя, а не мить».

Ласкаво просимо в родину Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ, наші рідні!