Новини ЕІУ

Кафедра фінансів ННІ ЕіУ підкорила Говерлу!

Після насиченого навчального року колектив кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління під керівництвом проф. Лади Шірінян підкорив найвищу точку на території України – Говерлу! А це цілих 2061 м над рівнем моря.

Варто додати, що наші викладачі не тільки на високому професійному рівні займаються викладацькою діяльністю, проводять наукові дослідження, готують переможців всеукраїнських студентських олімпіад, а й мають новаторський дух, який і став рушійною силою для сходження. Де, як не в горах, можна зміцнити корпоративний дух колективу, готовність прийти на допомогу, подолати всі труднощі - і все це було підтверджено!

Піднявшись на вершину Говерли, викладачі розгорнули прапори України та кафедри фінансів ННІ ЕіУ і відсвяткували перемогу. Тепер кафедра фінансів виступає з ініціативою та передає естафету іншим кафедрам НУХТ долучитися до підкорення гірських вершин!

З новими силами і, сповнені новими ідеями, викладачі інституту ЕіУ готові працювати на освітянській ниві та підкорювати нові вершини у науковій та навчальній діяльності!