Новини ЕІУ

В добру путь, менеджери

На кафедрі економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ відбувся успішний захист 48 студентів спеціальності «Менеджмент». Успішний, бо всі здобувачі отримали ступінь бакалавра з менеджменту і 15 із них – в якості відмінників, а також зі схвальними відгуками представників роботодавців, що були присутніми на захистах, серед яких директор ТОВ «Бізнес-логістик» (аеропорт «Жуляни») Іван Кіфа, спеціаліст сектору підбору персоналу АТ «Ощадбанк» Тетяна Манзик та керівництво київського головного регіонального управління АТ КБ «ПриватБанк».

Дипломні пропозиції цьогорічних випускників-менеджерів інституту ЕіУ дійсно відзначались максимальною практичністю і нестандартними підходами у вирішенні питань конкурентного брендингу підприємств, формування інноваційної та інвестиційної стратегій їх розвитку, плануванні рекламних кампаній та проведенні маркетингових досліджень при виході на зовнішній ринок, удосконалення логістичних процесів, систем збуту і транспортної інфраструктури компаній, ризик-менеджменту та інших.

Колектив випускової кафедри вітає своїх вихованців з гарними результатами спільної роботи та вболіватиме за них під час вступної кампанії до магістратури ННІ ЕіУ. В добру путь!