Новини ЕІУ

Мамо, я бакалавр!

Шалений ритм життя, недоспані ночі, нервування … можна видихнути і розмістити такий довгоочікуваний пост «Мамо, я бакалавр!» в Instagram.

Викладачі кафедри економіки праці та менеджменту щиро вітають своїх 28 випускників освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління із захистом, за результатами якого третина отримала оцінку «відмінно» і двоє – дипломи з відзнакою.

Ми щиро вдячні роботодавцям з числа ІТ-компаній, банків і страхових агенцій, ресторанів, виробничих і комунальних підприємств за надані бази практики, а власне студентам – за плідні роки співпраці, неординарні дипломні рішення актуальних HR-проблем – хантингу HiPo-кандидатів, підвищенню лояльності і умотивованості персоналу, продуктивності праці, управління поведінкою працівників та соціально-психологічним кліматом в колективі, просуванням бренду роботодавця на ринку праці та поліпшенню внутрішньо корпоративного PR, діджиталізації робочих місць та інших.

На одному із захистів до «без 5 хвилин» ейчарів завітали співробітники ПриватБанку, які високо оцінили пропоновані ідеї та шляхи їх реалізації, презентували можливості онлайн- і офлайн-стажувань для молодих спеціалістів, гнучкі формати зайнятості, а дехто зі студентів отримав пропозицію на роботу в секторі обслуговування корпоративних клієнтів.

Оскільки практично всі випускники цього року вирішили вступати до магістратури, викладачі-управлінці персоналом ННІ ЕіУ бажають їм наснаги та успіхів у здачі ЗНО і фаху. До зустрічі на парах!